چاپ        ارسال به دوست

قابل توجه متقاضیان مهمان و انتقال در نیمسال دوم 97-96

با توجه به الزامی بودن ثبت نام در سامانه نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کلیه متقاضیان موظفند درخواست خود را در سامانه ثبت نمایند،در غیر اینصورت درخواست هایی که به صورت دستی و خارج از بازه زمانه اعلام شده ارسال شوند،ترتیب اثر داده نخواهند شد.

کلیه متقاضیان موظفند:

-1از تاریخ 96/08/01 لغایت 96/08/20 از طریق سایت دانشگاه فرم مهمان/ انتقال را دریافت نموده و پس از تکمیل آن نسبت به تحویل فرم مربوطه به آموزش دانشکده ها اقدام نمایند.

-2در صورت موافقت دانشکده با درخواست دانشجو و تأیید فرم توسط مدیرگروه، ریاست دانشکده، مدیرآموزش و تحصیلات تکمیلی از تاریخ 96/08/20 تا تاریخ 96/09/10 جهت ثبت درخواستهای انتقالی به وبسایتhttp://transmission.behdasht.gov.ir و جهت ثبت درخواست های مهمانی به وب سایت http://guest.behdasht.gov.ir  مراجعه فرمایند.

ضمناً متقاضیان می توانند از طریق سایت دانشگاه نیز (لینک موجود در قسمت اطلاعیه ها ) مطابق جدول زمانبندی ذیل درخواست خود را در سامانه وزارتخانه ای نقل و انتقال ثبت نمایند. قابل توجه است؛ تاریخ های مذکور غیر قابل تمدید می­باشد و پس از این تاریخ ، امکان ثبت هرگونه درخواست میسر نمی­باشد و سامانه مذکور بسته خواهد شد.

جدول زمان بندي فرآيند ميهمان/انتقال نوبت اول 1396

ثبت نام دانشجویان متقاضی در دانشگاه های مبداء و بارگزاری مدارک لازم

1396/08/20 لغايت 1396/09/10

ویرایش مدارك متقاضيان در دانشگاه مقصد توسط دانشجو

1396/10/11 لغايت 1396/1023

                                                                                               

اداره پذیرش و ثبت نام

 


١٤:١٥ - شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٧٤١٤    /    تعداد نمایش : ٨٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: