چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب

همایش شورا ها و دهیاران در شهرستان با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان خوشاب برگزار شد

در راستای آموزش جامعه و برنامه های واحد آموزش سلامت در محیط های حامی سلامت و جلب حمایت همه جانبه همایش شوراها و دهیاران با حضور فرماندار ، بخشداران ، اعضای شورای شهر و روستا و دهیاران در محل سالن اجلاس فرمانداری شهرستان برگزار گردید .
سلطانیان معاون فرمانداری شهرستان خوشاب ضمن خیر مقدم به اعضای شورا و دهیاران و مسئولین ادارات حاضر در جلسه برگزاری جلسات آموزشی را برای جامعه بویژه شوراها و منتخبین مردم سودمند دانست و مهمترین وظیفه شوراها را قانونمداری عنوان و تاکید کرد : همه باید قوانین و مقررات را مدنظر قرار داده و با همدلی و یکرنگی در جهت اهداف مهم نظام یعنی خدمت رسانی به مردم و جامعه گام برداریم .

در ادامه دکترفاطمه غفاری راد سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوشاب نیز ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین به تفاهم نامه شبکه بهداشت و درمان و شورای اسلامی شهرستان اشاره کرد و گفت :مهم ترین اهداف برگزاری این جلسات آغاز راهکارهای عملی جهت سامان بخشیدن و بهبود وضعیت سلامت شهرستان با ایجاد تعاملات فی مابین می باشد .


وی در ادامه تسریع کرد اعضای شورا نماینده قشر عظیمی از مردم شهر و روستا هستند بنابراین لازم است با همکاری در راستای اعتلای بهداشت و فرهنگ سلامتی و ارائه راه های عملی و کاربردی در جهت سلامت جامعه گام بردارند .

دکتر غفاری راد در پایان انتظارات خود را از اعضای شورا و دهیاران جهت رفع مشکلات بهداشتی منطقه از جمله تشکیل NGO های سلامت و همچنین تشکیل مجمع خیرین سلامت با محوریت فرهنگ سازی سلامت و تعامل سازنده هر روستا با مروجان سلامت در روستا دانست ./200


٢٢:٣٥ - جمعه ١٠ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٧٤٨٦    /    تعداد نمایش : ٦٢٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: