چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، معاونت بهداشتی، پلمب تالار و چنچه سرا
پلمپ یک واحد باغ تالار و یک واحد چنچه سرا در سبزوار

روابط عمومی معاونت بهداشتی / دکتر فاطمه نوده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: با توجه به اهمیت نظارت در راستای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا ویروس و مصوبه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا ویروس، تشدید بازرسی با مشارکت ادارات و سازمان های متولی در حال انجام است.

دکتر نوده در همین راستا افزود: طی نظارت ها و بازدید های انجام شده، یک واحد باغ تالار و یک واحد چنچه سرا به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی درشهر پلمب شد.

دکتر نوده ضمن اشاره به اینکه باغ تالار مذکور اقدام به برگزاری جشن تولد به صورت مخفی نمونده بود که طبق هماهنگی اتحادیه و اداره اماکن نیرونی انتظامی پلمب شد.

شایان ذکر است مطابق مصوبات ستاد ملی کرونا برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی، فرهنگی عروسی و عزا ممنوع می باشد و از عموم مردم خواستاریم جهت حفط سلامت خانواده خود و اجتماع موارد بهداشتی را رعایت نمایند.

وی ضمن اشاره به سامانه تلفنی 190 در وزارت بهداشت برای ثبت و رسیدگی به شکایات مردمی گفت: این سامانه جهت گزارش تخلفات بهداشتی رستورانها، اغذیه فروشی ها، تخلفات مربوط به آلودگی های محیطی و غیره می باشد که از همشهریان گرامی خواستاریم هرگونه شکایت بهداشتی خود را از طریق سامانه تلفنی 190 اطلاع دهند  تا در اسرع وقت به مشکلات آنها رسیدگی شود.

 


١٥:٠٤ - شنبه ٤ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٠٠٣    /    تعداد نمایش : ٢٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: