چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت هفته دولت صورت گرفت:

گزارش عملکرد معاون بهداشتی در شورای اداری شهرستان

 

دکتر فاطمه نوده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گزارش عملکرد یکساله معاونت بهداشتی دانشگاه را در نشست شورای اداری شهریور ماه 1398 شهرستان سبزوار که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، دادستان شهرستان، نمایندهای مجلس شورای اسلامی شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب، اعضا شورای اسلامی شهر و رؤسای کلیه ادارات و نهادهای شهرستان در تاریخ 6 شهریور 1398در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سبزوار برگزار گردید، ارائه نمود.

معاون بهداشتی دانشگاه در این گزارش ضمن اشاره به عملکرد حوزه معاونت بهداشتی در غالب 51 برنامه بهداشتی که در واحد های معاونت بهداشتی در حال انجام است، از اقدامات انجام شده در طرح ملی کنترل فشار که از تاریخ 27 اردیبهشت 98 شروع شد گزارشی ارائه داد و گفت: در این طرح که با زحمات همکاران واحدهای دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد، نتایج قابل قبولی به دست آمد.

وی گفت: با توجه به هدف گذاری وزارتی برای کنترل فشار خون همشهریان گرامی با تلاش همکاران، آمار دانشگاه 37.2 درصد بیشتر از هدف تعیین شده وزارتی انجام شد.

گفتنی است تجزیه و تحلیل آمارهای نهایی از طرح بسیج ملی کنترل فشار خون به صورت کشوری و همزمان با روز جهانی قلب در مهرماه اطلاع رسانی می گردد.

گفتنی است در این جلسه  احمد برادران معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار از خدمات ارزنده دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و پرسنل این دانشگاه تقدیر نمودند.

شایان ذکر است باتوجه به هفته دولت و روز چهارم شهرویر و گرامیداشت روز کارمند در این جلسه ضمن تقدیر از کارکنان برتر ادارات شهرستان از کارمند نمونه شهرستانی حوره معاونت بهداشتی آقای قاسم جناتی فر با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

 


١٢:١٨ - شنبه ٩ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٦٣٤    /    تعداد نمایش : ٤٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: