چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته ازدواج

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوشاب :به مناسبت هفته ازدواج ،شبکه بهداشت و درمان خوشاب ، نمایشگاه کتاب با موضوعات  ازدواج ، خانواده ، مهارت های زندگی و، نقش والدین در تربیت کودک ، در تاریخ 19/5/98/ الی 20/5/98 به مدت 2 روزدر محل کتابخانه شهرستان برگزار نمود .

در ابتدا سلطانیان معاونت محترم فرمانداری در خصوص نقش خانواده ها در ازدواج  فرزندان ، مهارت های همسر داری و.. مواردی را ذکر نموده  و به اهمیت مقوله ازدواج و تاکید بر معیارهای صحیح انتخاب همسر و جلوگیری از موانع ازدواج در جامعه پرداختند وبیان داشتند برای ترویج ازدواج آسان باید همه دستگاه ها در این برنامه دخیل باشند . 

شایان ذکر است در ادامه خانم باسره مسئول سلامت جوانان شبکه بهداشت و درمان خوشاب در خصوص هفته ازدواج ، اهداف برگزاری نمایشگاه ، محتوای کتاب ها ، مواردی را ذکر نمودند

گفتنی است در پایان علیرضا لندارانی اموراداری شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوشاب از نهادهای دولتی و مردمی که در نمایشگاه کتاب حضور داشته اند تقدیر و تشکر کردند و بیان داشتند: اقدامات و برنامه‌های عملیاتی ازدواج و زندگی پایدار در حوزه شبکه بهداشت و درمان فقط مختص یک هفته نمی‌باشد بلکه در طول سال و براساس برنامه مدون و زمانبندی شده در این حوزه فعالیت گسترده داریم.


 


١٠:٤٤ - يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٥٣٨    /    تعداد نمایش : ٤٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: