• کسب مقام اول کشوری درسامانه مدیریت داروخانه ها توسط معاونت غذا و دارو
  به گزارش ایفدونا سبزوار ، در اجلاس مدیران دارو کشور از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در اجرای موفق سامانه مدیریت داروخانه ها و فاز اول نسخه الکترونیک در سطح کشور تقدیر شد .

 • برگزاری کارگاه مسمومیت با سرب ویژه پزشکان
  به منظور آشنایی هرچه بیشتر پزشکان بخش خصوصی و دولتی باعلائم مسمومیت با سرب و شناسایی به موقع و درمان موثر، کارگاه مسمومیت با سرب با همکاری معاونت درمان در محل سالن اجتماعات معاونت بهداشتی برگزار شد.

 • انتخاب پژوهشگر برتر
  انتخاب پژوهشگر برتر

 • برگزاری سه کارگاه در آبان ماه
  برگزاری سه کارگاه در آبان ماه 1395

 • فعالیتهای واحد بهداشت خانواده داورزن به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان ایرانی
  فعالیتهای صورت گرفته توسط واحد بهداشت خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان ایرانی با شعار " سامت زنان، خانواده سالم، جامعه پویا " توسط افسانه کروژدهی کارشناس واحد بهداشت خانواده اعلام شد

دستورالعمل vpn

به نام خدا

با توجه به اینکه برخی خدمات اینترنتی(مانند منابع الکترونیک)، وابسته به سرویس اینترنت داخل دانشگاه می باشد، یا به عبارتی IP-Based است، کاربرانی که مایلند از بیرون از دانشگاه به اینگونه سرویسها دسترسی داشته باشند لازم است از طریق سرویس VPN دانشگاه اقدام نمایند.

برای این منظور لازم است ابتدا یک اتصال(Connection) VPN ساخته شود که از یکی از دو روش زیر حاصل می شود:

پس از ساخت اتصال VPN برای اتصال لازم است حساب کاربری داشته باشید برای اساتید محترم و دانشجویان تحصیلات تکمیلی حساب کاربری داخل شبکه دانشگاهشان قابل استفاده است.