پیوندها

لینکها

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9408
 بازدید امروز : 7620
 کل بازدید : 50945168
 بازدیدکنندگان آنلاين : 8
 زمان بازدید : 1/4375
 • انجام عملیات ضربتی کنترل و پیشگیری از بروز بیماری سالک
  بيماري سالك یک بیماری پوستی است که با يك جوش كوچك شروع مي شود، سالک بوسیله گزش پشه خاکی به انسان منتقل شده و ايجاد زخم پوستی مي كند و ممكن است تا بيش از يك سال طول بكشد ولي محل آن بعد از بهبودي تا پايان عمر باقي مي ماند و موجب اذيت و آزار فرد مي شود.

 • پلمپ 272 امکنه ازابتدای طرح فاصله گذاری در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
  دکتر فاطمه نوده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: ازابتدای طرح فاصله گذاری به خاطر بیماری کرونا ویروس در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار 272 امکنه پلمپ و یا غیرفعال شده اند.

 • 15 تا 21 ژوئن هفته جهانی سلامت مردان
  15 تا 21 ژوئن در کشور های مختلف به عنوان هفته جهانی سلامت مردان نامگذاری شده است؛ در سال جاری با توجه به شیوع کووید 19 در دنیا و شدت ابتلا و مرگ ومیر بیشتر مردان نسبت به زنان سبب شده است که این موضوع در صدر مسائل مطرح شده در هفته فوق قرار گیرد

 • برگزاری کمیته تولید و ارزیابی رسانه
  اولین کمیته تولید و ارزیابی رسانه درسال 1399 در سالن اجتماعات معاونت بهداشتی با هدف ضرورت توجه ویژه برای پیشگیری، کنترل و مراقبت ازبیماران کرونا ویروس و با حضور اعضای کمیته برگزار شد.

 • هیچ کودکی با تالاسمی ماژور در 15 سال گذشته متولد نشده است
  دکتر فاطمه نوده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: کلیه زوجین متقاضی ازدواج از نظر تالاسمی بررسی می شوند که تشخیص آن با انجام یک آزمایش خون ساده صورت می گیرد.

منو اصلی
دسترسی سریع