چاپ        ارسال به دوست

همایش دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه برگزار شد

 روابط عمومی معاونت آموزشی / همایش هم اندیشی دانشجویان شاهد وایثارگر دانشگاه در نیمسال جاری با حضور معاونین آموزشی،فرهنگی و دانشجویی ،مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه،رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران سبزوار ، اعضاء ستاد امور دانشجویان شاهد وایثارگر و جمعی از دانشجویان شاهد وایثارگر در سالن اجتماعات شهید آوینی برگزار شد.

دکترعلی دلبری معاونت فرهنگی،دانشجویی ضمن گرامیداشت هفته وحدت بر روند تداوم و مشارکت دانشجویان شاهد وایثارگر در فعالیتهای فرهنگی و کانون های دانشگاه تاکیدنمود .

در ادامه دکتر ولی اله رمضانی عضو هیات علمی دانشگاه حکیم سبزواری و دانش آموخته ی رشته انسان شناسی از دانشگاه فرانسه پیرامون آسیب شناسی دانشجویان مطالبی را بیان نمود.

وی افزود: ما بعضا فرهنگ شهید وشهادت و جنگ را به خوبی درک نکرده ایم و انقلاب اسلامی به مانند یک موج انفجاربزرگی است که متاسفانه خود ایرانیان آن را لمس نکرده اند ولی در دنیا آوازه آن پیچیده است.

مسئول مرکز مشاوره دانشگاه حکیم سبزواری با اشاره به اولویت دادن به تشکیل گروههای تخصصی و تکنیکی در پیشگیری از آسیب ویژه ایثارگران اعم از جسمانی،روحی،روانی و اجتماعی تصریح کرد : تا وقتی  یک اثر ارزشمند است که در آن بیان ایثارگری وجود داشته باشد.

مهندس خمیرچی دبیر ستاد شاهد و ایثارگر به موفقیت و درخشش دانشجویان شاهد وایثارگر در کسب مقام دوم پژوهشی در کلان منطقه و قبولی دو نفر از دانشجویان پزشکی در دستیاری اشاره کرد.

در ادامه با حضور معاونین دانشگاه و رئیس بنیادشهید ،اساتید مشاور و کارشناس آموزشی کلان منطقه 9 به سوالات دانشجویان پاسخ داده شد.

در پایان از 21 نفر دانشجوی شاهد وایثارگر که در نیمسال اول 96-95 که موفق به کسب معدل الف و ارتقاء معدل شده بودند ، تقدیر شد .


 


١٣:٤٦ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٧٥١٩    /    تعداد نمایش : ٧٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: