چاپ        ارسال به دوست

مفدا سبزوار خبر داد:

درخشش دانشگاه در اختتامیه بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

برگزیدگان بخش های مختلف بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، در مراسم اختتامیه این جشنواره که در شیراز برگزار می گردد، اعلام شد.

به گزارش مفدا سبزوار/ از ۲۵تیرماه مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت در شیراز با حضور حدود هزار نفر از دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور آغاز شده است.

 دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره بزرگ قرآن و عترت وزارت بهداشت خوش درخشید و در اولین روز از اختتامیه بزرگترین رویداد قرآنی کشور که با حضور دکتر فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دکتر حریرچی قام مقام وی برگزار شد، آقایان حسن واعظی و مجتبی مهجور دانشجویان رشته پزشکی به ترتیب موفق به کسب مقام اول و دوم در رشته کانال مجازی قرآنی شدند.

همچنین آقای میلاد علی اکبری دانشجوی رشته ی ارشد پرستاری موفق به کسب مقام سوم در رشته نقد کتاب شد.

در دومین روز از اختتامیه جشنواره قرآن و عترت نیز که با حضور دکترعلامه قائم مقام برنامه ریزی ونظارت معاونت فرهنگی وزارت بهداشت و دکتر بحرالعلوم رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت برگزار گردید، آقای ابوالفضل عصارزاده در بخش کارکنان در رشته داستان نویسی به مقام سوم دست یافت.

در بخش اساتید نیز آقای دکتر علی دلبری موفق به کسب مقام دوم در رشته ترجمه خوانی شدند.
گفتنی است در دومین روز از اختتامیه ، نشست هماهنگی مدیران فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی کشور و ۲ کارگاه آموزشی با حضور دانشجویان و کارکنان دانشگاه ویژه  دبیران کانون های دانشجویی قرآن و عترت و نگارش مقالات با محوریت قرآن و طب برگزار شد.١٠:٢٤ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٦٧٤١    /    تعداد نمایش : ٥٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: