چاپ        ارسال به دوست

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خبرداد؛

ابتلای بیش از 156 نفر از کارکنان ادارات غرب خراسان به کرونا

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزواراز ابتلای بیش از 156 نفر از کارکنان ادارات سبزوار و شهرستان های  تحت پوشش به کرونا خبرداد.

وبدا سبزوار/ محمد  باقرزاده صبح امروز چهارشنبه یکم مرداد ماه سال جاری در گفتگو با وبدا ظهار کرد :این افراد  کارکنان بازنشسته و شاغل در مراکز نظامی و غیر نظامی ، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، آموزش و پرورش،شهرداری،دانشگاهها و مراکز آموزشی  و سایر دستگاههای اجرایی و ادارات بخش خصوصو و دولتی می باشند.

وی افزود: این یک هشدار جدی است و ضرورت دارد مدیران به طور جد دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی را در حوزه کاری خود رعایت کنند.

باقرزاده ادامه داد :متاسفانه بسیاری از مردم هنوز به این باور نرسیده اند که این بیماری خطرناک است و به راحتی می تواند به مرگ بیمار منجر شود، به همین خاطر خود را ملزم به رعایت نکات بهداشتی نمی‌دانند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با بیان اینکه آمارها حاکی از روند افزایش بیماری در سبزوار و مناطق تحت پوشش است که نشان از بی توجهی و عدم همکاری مردم دارد،تاکید کرد: مردم مراجعه به ادارات را محدود کنند و حتی الامکان به صورت غیر حضوری و یا به زمان‌های دیگری موکول کنند.


١٢:٤١ - چهارشنبه ١ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١١٩٩٥    /    تعداد نمایش : ٢٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: