چاپ        ارسال به دوست

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خبرداد؛

توزیع 900بسته‌ بهداشتی و حفاظتی بین بیماران خاص و صعب العلاج

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن تاکید برحمایت از بیماران خاص و صعب العلاج در بحران شیوع کرونا،گفت: تعداد900بسته‌ بهداشتی و حفاظتی بین بیماران خاص و صعب العلاج تحت پوشش این دانشگاه توزیع شد.

وبدا سبزوار/ دکتر محمد نعمت شاهی ضمن اعلام خبر فوق در گفتگو با وبدا اظهار کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در بیماران خاص و صعب العلاج و با پیگیری های واحد اموربیماری های خاص دانشگاه،تعداد 900 بسته حاوی اقلام بهداشتی و حفاظتی تهیه و به صورت رایگان دراختیاراین بیماران قرار گرفت.

وی با اشاره به خدمت‌رسانی به بیماران خاص با رعایت اصول پیشگیرانه همانند گذشته، افزود: بسته های توزیع شده شامل ماسک،محلول ضدعفونی کننده دست و محتوای آموزشی می باشند که در بین گروه هدف از جمله بیماران دیالیزخونی ،دیالیزصفاقی،هموفیلی،تالاسمی،ام اس،پیوند اعضا،ای بی و بیماران سرطانی توزیع گردید.

دکتر نعمت شاهی با بیان اینکه این بسته ها با همکاری و مشارکت بسیج جامعه پزشکی استان خراسان رضوی تهیه شده است، خاطرنشان کرد: امیداست تا با همکاری همه دستگاههای اجرایی و مردم عزیز بتوانیم شاهد غلبه بر این بحران باشیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزواراضافه کرد: در حال حاضربیش از 850 بیمار خاص، صعب العلاج وپیوندی در سبزوار و شهرستان های تابعه تحت پوشش این دانشگاه قرار دارند که خدمات مورد نیاز را دریافت می نمایند.  

 


١٦:٤١ - يکشنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١١٧٢٢    /    تعداد نمایش : ٢٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: