چاپ        ارسال به دوست

مدیرفناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی سبزوارعنوان کرد؛

ثبت بیش از 35 هزار نوبت در سامانه نوبت دهی در چهار ماهه نخست سال جاری

مدیرفناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 35هزارنوبت در سامانه نوبت دهی این دانشگاه ثبت شده است.

به گزارش وبدا / مهندس رضا یوسفی ضمن اعلام این خبر در گفتگو با وبدا اظهار کرد: از ابتدای سال جاری بیش از 35هزارو413نوبت از طریق تلفن،سایت اینترنتی و کد دستوری USSD در سامانه نوبت دهی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ثبت شده است.

وی با بیان اینکه 73 درصداز نوبت ها از طریق سامانه تلفنی اخذ شده است،افزود: تعداد 25هزارو597 نوبت ازطریق تلفن،8هزارو171 مورد از طریق سایت اینترنتی و یکهزارو645نفر از طریق کد دستوری USSD ثبت شده که به تازگی راه اندازی شده است.

مدیرفناوری اطلاعات دانشگاه اضافه کرد: بیشترین نوبت اخذ شده جهت ویزیت متخصص اطفال با تعداد 7هزارو977مورد، متخصص زنان و زایمان با تعداد 3هزارو568مورد و روانپزشک با تعداد2هزارو222مورد بوده است.

مهندس یوسفی با اشاره به انتقادات همشهریان گرامی از سامانه نوبت دهی تلفنی،تصریح کرد: جهت این سامانه60خط تلفن همزمان پاسخگوی تماس ها بوده،اما با توجه به حجم بالای تماس های تلفن گویا و محدود بودن ظرفیت پذیرش بیمار،سامانه ظرف چند دقیقه اول تکمیل می گردد، که استفاده از وب سایت نوبت دهی و کد USSD سبب تسریع در فرآیند اخذ نوبت خواهد شد.

مدیرفناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی سبزوارخاطرنشان کرد: سامانه نوبت‌دهی دانشگاه همه روزه به جز پنجشنبه ها فعال است  و شهروندان گرامی می‌توانند جهت دریافت نوبت، از طریق تلفن گویای 41448 و یا سامانه اینترنتی nobat.medsab.ac.ir و نیز از طریق شماره گیری  کد #5*9898*788* با استفاده از تلفن همراه اقدام نمایند.

گفتنی است؛ساعت های شروع نوبت دهی جهت کلینیک ویژه ساعت 9صبح،بیمارستان امداد12ظهر،بیمارستان حشمتیه ساعت13،بیمارستان جوین 14 و بیمارستان جغتای ساعت 8 صبح می باشد.

 


٢١:٠١ - چهارشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٥٥٠    /    تعداد نمایش : ٤٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: