• بازدید دکتر کوشکی ریاست شبکه جوین از کیلینیک سیار دندان‌پزشکی مستقر در منطقه برغمد
  تهیه مواد اولیه دندانپزشکی با اجرای طرح فوق با همت شورا ودهیار روستای برغمد به انجام رسیده واین طرح مقرر است در چند روستای دیگر جوین نیز به انجام برسد.

 • تقدیر از حسابداران معاونت های آموزشی ، فرهنگی دانشجویی ،تحقیقات فناوری دانشگاه صورت گرفت
  روز حسابدار وهفته حسابدار بر تلاشگران عرصه های امورمالی وحسابداری مبارکباد

 • پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز دانشجو
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در پیامی سالگرد حماسه ۱۶ آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خصوص دانشجویان عزیز تبریک گفت.

 • برگزاری جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان جوین بامحوریت مبارزه بابیماری ایدز
  برنامه ریزی ایدز ، رونمایی از سند دانشگاهی غیر واگیر، بررسی موضوع مرگ ومیر کودکان ، پویش کلی 30-60

 • فعالیت خودروهای سیار دندان‌پزشکی در مناطق محروم شهرستان جوین آغاز شد
  با اجرای این طرح معالجه بیماران در تمام مناطق محروم تعریف شده در تمام سنین به‌صورت رایگان انجام می‌شود و هزینه‌ای از اشخاص دریافت نمی‌شود‌‌.

درباره ما

کتابخانه دانشکده همزمان با افتتاح این واحد دانشگاهی در سال 1394 با هدف تأمين نيازهاي اطلاعاتي اعضاء هيئت علمي، دانشجويان، پژوهشگران و كاركنان و در جهت توسعه فعاليت هاي پژوهشي و آموزشي تاسيس گرديد. کتابخانه دارای فضايي بالغ بر 60  متر مربع و شامل بخش های مخزن باز و امانت، پایگاه عرضه اطلاعات و سالن مطالعه با ظرفیت 10 نفر به صورت مجزا برای دانشجویان خانم وآقا می باشد. تعدادکتابهای موجود در این کتابخانه  حدودا 1550جلد کتاب فارسی ولاتین می باشد .که با انجام فعاليتهايي از قبيل تهيه منابع مورد نياز كاربران خود، امانت كتاب، فراهم كردن  دسترسي به اينترنت و پايگاههاي اطلاعاتي با استفاده از 6 دستگاه رايانه، و همچنین امکان دسترسی به کتابخانه دیجیتال پزشکی RDML بالغ بر 7800 عنوان کتاب لاتین و فیلم آموزشی پزشکی، راهنمايي و آموزش استفاده كنندگان در جهت استفاده بهينه از منابع، اطلاع رساني در زمينه  پايگاههاي اطلاعاتي  و كتابهاي تازه خريداري شده به مراجعان خودبه تعداد70 نفر از ساعت 7:30 تا 15:00خدمت رساني مي نمايد.


 

 

 

 


 

پیوندهای مفید


 
دسترسی سریع