• برگزاری اولین همایش "آشنایی دانشجویان با المپیاد علمی دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور"
  اولین همایش آشنایی دانشجویان با حیطه های مختلف المپیاد علمی و مزایای کسب رتبه برتر در این رقابت کشوری به همت مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی در سالن دکتر سیادتی دانشگاه برگزار گردید.

 • تقدیر از همکار روشندل دانشگاه/تقدیر روز عصای سفید در ساختمان اداری پردیس
  عصای سفید ، چشم بینای روشندلان روابط عمومی معاونت آموزشی وفرهنگی دانشجویی/ طی مراسمی از آقای احمد ایمانی همکار روشندل واحد اطلاعات ومخابرات حوزه معاونت های فرهنگی دانشجویی و موزشی تقدیر شد.

 • همایش ملی دانشجویی گیاهان دارویی وطب مکمل در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار می شود
  همایش ملی دانشجویی گیاهان دارویی وطب مکمل در21 آذرماه جاری در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار می شود

 • هم اندیشی کارگروه اعتلای اخلاق حرفه ای کلان منطقه ای 9 آمایشی کشور در سبزوار
  در راستای ارائه گزارش عملکرد صورت پذیرفت؛

 • بازدید اعضای هیات بورد مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
  گامی مهم درراستای اعتلای رشته های آموزشی تحصیلی دانشگاهی وتوسعه وارتقای سطوح علمی ، آموزشی وپژوهشی دانشگاه

درباره ما

کتابخانه دانشکده همزمان با افتتاح این واحد دانشگاهی در سال 1394 با هدف تأمين نيازهاي اطلاعاتي اعضاء هيئت علمي، دانشجويان، پژوهشگران و كاركنان و در جهت توسعه فعاليت هاي پژوهشي و آموزشي تاسيس گرديد. کتابخانه دارای فضايي بالغ بر 60  متر مربع و شامل بخش های مخزن باز و امانت، پایگاه عرضه اطلاعات و سالن مطالعه با ظرفیت 10 نفر به صورت مجزا برای دانشجویان خانم وآقا می باشد. تعدادکتابهای موجود در این کتابخانه  حدودا 1550جلد کتاب فارسی ولاتین می باشد .که با انجام فعاليتهايي از قبيل تهيه منابع مورد نياز كاربران خود، امانت كتاب، فراهم كردن  دسترسي به اينترنت و پايگاههاي اطلاعاتي با استفاده از 6 دستگاه رايانه، و همچنین امکان دسترسی به کتابخانه دیجیتال پزشکی RDML بالغ بر 7800 عنوان کتاب لاتین و فیلم آموزشی پزشکی، راهنمايي و آموزش استفاده كنندگان در جهت استفاده بهينه از منابع، اطلاع رساني در زمينه  پايگاههاي اطلاعاتي  و كتابهاي تازه خريداري شده به مراجعان خودبه تعداد70 نفر از ساعت 7:30 تا 15:00خدمت رساني مي نمايد.


 

 

 

 


 

پیوندهای مفید


 
دسترسی سریع