چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧
تحول و نوآوری

(سامانه مدیریت پژوهش(کایپر

اخبار > بازدید اعضای هیات بورد دستیاری تخصصی داخلی وبیهوشی از دانشگاه


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت آموزشی :

بازدید اعضای هیات بورد دستیاری تخصصی داخلی وبیهوشی از دانشگاه

 

روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه، با توجه به درخواست دانشگاه مبنی بر راه اندازی رشته های دستیاری داخلی و بیهوشی، جمعی از مسئولین و اعضای هیات علمی گروه های مذکور از دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در مجموعه ی آموزشی پردیس و مراکز آموزشی درمانی، امکانات آموزشی و درمانی دانشگاه را مورد ارزیابی قرار دادند.

هیات ارزیاب طی نشستی با رییس دانشگاه، معاون آموزشی، رییس دانشکده پزشکی و اعضای هیات علمی گروه های بیهوشی و داخلی دانشگاه به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

در این جلسه دکتر مسلم  رئیس دانشگاه ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در دانشگاه به لزوم هم افزایی، تعامل و همفکری دانشگاه های کلان منطقه، در راستای پیشبرد اهداف آموزشی اشاره و افزود: دانشگاه علوم پزشکی سبزوار دارای پتانسیل های بالایی در زمینه ارائه خدمات آموزشی و درمانی بوده و می تواند از ظرفیت های دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز برای جبران کسری ها و نواقص موجود بهره مند گردد.

  در ادامه دکتر باغانی اول رییس دانشکده پزشکی نیز ضمن ارائه ی گزارشی جامع وکامل از پیشینه ی  ایجاد و پیدایش دانشکده ی پزشکی  و توانمندی های آموزشی به معرفی اعضای هیات علمی دانشکده ی پزشکی پرداخت.

همچنین دکتر رضا پروانه مسئول هماهنگی کار گروه های تخصصی کلان منطقه 9 آمایشی و معاون مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی مشهد به تبیین سیاست های آموزشی در سطح کلان منطقه پرداخته و ضمن تایید امکانات خوب و مطلوب دانشگاه علوم پزشکی سبزوار این نکته را نیز یادآور شد که تلاش همه ی ما بایستی بر این اصل استوار باشد که هیچ گاه کیفیت آموزش نبایستی فدای تکثر گردد. وی هم چنین بهره مندی از امکانات آموزشی به روز و مراکز آموزشی درمانی مجهز را جزو توانمندی ها و قابلیت های دانشگاه توصیف کرد.

   سپس دکتر قاسم سلطانی مدیر گروه بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز ضمن ابراز رضایت و خرسندی از توانمندی های دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از دکتر مسلم رییس دانشگاه در راستای بهبود و پیشبرد اهداف عالی آموزشی مطابق با استانداردهای وزارت بهداشت تقدیر و تشکر نمود و از حضور نیروهای جوان و متعهد در سطح دانشگاه به عنوان یک نقطه قوت بزرگ یاد کرده و از آنان خواست تا با همین جدیت و انرژی مضاعف دستیابی به اهداف آموزشی دانشگاه را تداوم ببخشند.

در پایان خانم دکتر گنجی عضو هیات علمی گروه تخصصی داخلی دانشگاه مشهد نیز ضمن تاکید بر تداوم کار گروهی از برگزاری کارگاه های آموزشی جهت توانمندی اعضای هیات علمی  قدردانی نمود.

اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد پس از این نشست در قالب دو تیم در مراکز آموزشی ودرمانی فوق تخصصی و تخصصی حشمتیه، شهیدان مبینی، واسعی و امداد شهید دکتر بهشتی حضور یافته و از نزدیک پیشرفت ها وتوانمندی های آموزشی بالینی دانشگاه را ارزیابی و در جریان چگونگی ارائه خدمات آموزشی و درمانی در مراکز فوق قرار گرفتند.

 

 دانلود فايل : a22222.jpg ( 116KB )


٠٩:٥٤ - يکشنبه ٨ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٧٨٨٤    /    تعداد نمایش : ١٨٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

واحدها
گزارش عملکرد مرکز