نماز جمعه اورژانسی سبزوار / تجدید میثاق مدیر و پرسنل اورژانس با شهدا
همزمان با چهلمین و چهارمین سالروز تاسیس اورژانس و روز فوریت های پزشکی تکنسین های اورژانس 115 سبزوار همراه با مردم مسلمان و همیشه در صحنه سبزواردر نماز جمعه این هفته حضور پیدا کردند.
 ١٢:٥٩ - شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سالی نو برای تحصیل علم و اخلاق
بار دیگر فصل روشن «مهر» از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش پژوه آغوش می گشایند.
 ١٢:٠٥ - شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی اعلام کرد؛
آغاز به تحصیل بیش از ۷۰۰ دانشجوی جدیدالورود در دانشگاه
مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: بیش از ۷۰۰ دانشجوی جدید الورود در سال تحصیلی جاری در این دانشگاه مشغول به تحصیل خواهند شد. وبدا سبزوار/ دکتر علیرضا قربانی ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید در گفتگو با وبدا اظهار کرد:در سال تحصیلی جدید تعداد ۵۴۰ نفر از طریق آزمون سراسری،۱۱۵ نفر کاردانی به کارشناسی، ۴۰ نفر کارشناسی ارشد و ۱۰ نفر در مقطع دستیاری در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار پذیرفته شده اند. وی افزود: بیست وچهارم و بیست و پنجم شهریور ثبت نام کاردانی به کارشناسی در ۵ رشته تحصیلی انجام و نتایج کارشناسی ناپیوسته فوریت های پزشکی بصورت نیمه متمرکز اعلام خواهد شد. مدیر آموزش دانشگاه با بیان اینکه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع دستیاری در اواخر تیر ماه انجام و دهه سوم شهریور دوره آموزشی آغاز شده است،اضافه کرد:ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون سراسری در ۱۳ رشته مقطع مختلف تحصیلی از ۳۰ شهریور لغایت ۳ مهر ماه انجام خواهد شد که جدول زمانبندی آن بر روی سایت دانشگاه قابل رویت می باشد. دکتر قربانی ادامه داد: برنامه زمانبندی ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد در ۷ رشته و گرایش مختلف، بزودی از طریق درگاه اینترنتی دانشگاه به اطلاع خواهد رسید. مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با بیان اینکه برای اولین بار، نام کاربری و کلمه عبور سامانه آموزشی به والدین پذیرفته شدگان آزمون سراسری جهت اطلاع از وضعیت تحصیلی ارائه خواهد شد،خاطرنشان کرد:کلیه پذیرفته شدگان و دانشجویان می توانند جهت آگاهی از قوانین و آیین نامه های آموزشی، اپلیکیشن راهنمای آموزشی را از طریق لینک ارائه شده در روز ثبت نام، نصب نمایند.
 ١١:٥٦ - شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

آمادگی دانشگاه جهت اسکان دانشجویان خوابگاهی/افزایش ظرفیت خوابگاه ها
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: همه دانشجویان متقاضی خوابگاه دانشجویی اسکان داده می شوند.
 ١١:٢٧ - شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تاکید کرد؛
لزوم ارتقاء کیفیت خدمات در اورژانس پیش بیمارستانی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در ارتباط رادیویی با پایگاه های اورژانس شهری و جاده ای گفت: ارتقاءکیفیت خدمات ارائه شده ورضایتمندی بیماران در حوزه خدمات پیش بیمارستانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید نگاه ویژه ای داشته باشیم.
 ١٠:٢٤ - شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>