اخبار > مراسم تکریم و معارفه رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حشمتیه


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تکریم و معارفه رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حشمتیه

به گزارش روابط عمومی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حشمتیه / مراسم تکریم و معارفه دکتر محمد نعمت شاهی و دکتر مرتضی راستی ثانی رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حشمتیه با حضور مسئولین دانشگاه، کادر پزشکی و درمانی بیمارستان صبح دیروز یکشنبه 14 آبان ماه برگزار شد .

در این مراسم دکتر مسلم  رئیس دانشگاه  با اشاره به وضعیت نامناسب پرداختی ها به علت عدم اختصاص اعتبار و تلاش جهت پرداخت معوقات کارکنان  اظهار داشت: با بررسی صورت گرفته دانشگاه در بین 62  دانشگاه علوم پزشکی کشور در احصاء و ساماندهی درآمد های خود در بیمارستانها در رتبه 56 قرار دارد و رفع این نقیصه نیازمند یک حرکت نظامند جهت  افزایش درآمدها به ازای هر تخت می باشد .

وی همچنین با بیان کاهش کسورات معاونت بهداشتی از 27 درصد در سال 92 به 7 درصد در سال گذشته تصریح کرد : بایستی در حوزه درمان نیز در خصوص کاهش درصد کسورات گام های ویژه برداشته شود تا بتوانیم به شاخص های درآمدی مطلوبی برسیم .

دکتر محمد نعمت شاهی در ادامه ضمن تشکر از حمایت های مسئولین و همکاری و همدلی کادر درمانی بیمارستان به اقدامات صورت گرفته در بیمارستان اشاره نمود که باعث رضایت مندی 95 درصدی مراجعین شده است.

دکتر مرتضی راستی ثانی در پایان از اعتمادی مسئولین دانشگاه به ایشان قدردانی نمود و گفت : تمام تلاش خود را می کنم تا با همیاری و همکاری کادر پزشکی و درمانی بتوان شاخص های درمانی بیمارستان  را در حوزه های مختلف بهبود بخشیم .


 


٠٩:٢٩ - دوشنبه ١٥ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٧٣٥٤    /    تعداد نمایش : ١٧١٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: