يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧
اخبار > کارگاه "تکنیک های نیاز سنجی و برنامه ریزی درسی" ویژه اعضای هیات علمی برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت آموزشی :

کارگاه "تکنیک های نیاز سنجی و برنامه ریزی درسی" ویژه اعضای هیات علمی برگزار شد

15.00

کارگاه "تکنیک های نیاز سنجی و برنامه ریزی درسی"  با حضور بیش از 30 نفر از اعضای هیات علمی علوم پایه وبالینی دانشگاه ، به همت کمیته توانمندسازی اساتید مرکز مطالعات،  14 و 15 دی ماه در محل سالن کنفرانس بلوک B برگزار گردید.

 بنا به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی با برگزاری این کارگاه 2 روزه، مرحله دوم فلوشیپ آموزش علوم پزشکی و در مجموع فاز اول این دوره پس از گذشت 3 ماه با موفقیت به اتمام رسید.

در این کارگاه که دکتر نیکو یمانی عضو هیات بورد رشته آموزش پزشکی و مدیر مرکز مطالعات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عنوان مدرس کارگاه حضور داشت، در روز نخست سرفصل ها وعناوین آموزشی ازقبیل: نقش های معلمی، مفهموم برنامه درسی و برنامه ریزی درسی،  چارچوب ها و گام های نیازسنجی، تکنیک های نیازسنجی مطرح و سپس به طور عملی توسط فراگیران تمرین گردید.

در ادامه و روز دوم این کارگاه عناوینی همچون: اهداف کلی و رفتاری، طبقه بندی اهداف، مرور گام ها، انتخاب و ساماندهی محتوا، انتخاب روش تدریس، طرح درس و طرح دوره، تدریس گردید و این مباحث در فضایی پویا تمرین شد.

در پایان مباحث مطرح شده جمعبندی وخلاصة مطالب ارائه شد و در فضایی صمیمی شرکت کنندگان ضمن بیان سوالات خود نقاط قوت و ضعف کارگاه را مورد بررسی قرار دادند.

 

 


 دانلود فايل : z2222.jpg ( 152KB )


٠٧:٥٤ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٧٧٢٤    /    تعداد نمایش : ٩٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
دسترسی سریع

   
   
   
  سبزوار،بلوار توحید شهر،بالاتر ازمزار شهدای گمنام،ساختمان پردیس دانشگاه،معاونت آموزشی
05144011300-6        

 فرم تماس با ما

         
 

کد پستی: 9613873136 - صندوق پستی: 319

M.S@medsab.ac.ir