• برگزاری کارگاه آموزشی "مدیریت کلاس و تعامل مثبت با فراگیران"

 • کارگاه مدیریت کلاس و ارتباط مثبت با فراگیران برگزار شد
  کارگاه مدیریت کلاس و ارتباط مثبت با فراگیران با حضور بیش از چهل نفر از استادان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تشکیل گردید. این کارگاه به همتEDC و به توصیه مدیریت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار گردید.

 • مسئول جدید امور اداری معاونت های آموزشی ،فرهنگی ودانشجویی،تحقیقات وفناوری معرفی وآغاز بکار کرد.
  مسئول جدید اموراداری پردیس دانشگاه آغاز بکار کرد.

 • برگزاری جلسه با موضوع اجتماعی شدن سلامت در اداره آب وفاضلاب روستایی جوین
  مهندس عباس آبادی:مهم‌ترین اصل، انگیزه فردی است که فرد نسبت به اجتماع خود دارد .

 • شرکت پرشور کارکنان شبکه بهداشت ودرمان جوین در همایش ملی سیزدهم آبان ماه
  كاركنان شبكه بهداشت و درمان شهرستان جوین به مناسبت 13 آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریكا در راهپیمایی این روز شركت نمودند.

اخبار > برگزاری جلسه با موضوع اجتماعی شدن سلامت در اداره آب وفاضلاب روستایی جوین


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه با موضوع اجتماعی شدن سلامت در اداره آب وفاضلاب روستایی جوین

در آخرین روز از هفته پدافند غیر عامل جلسه ای با حضور کلیه آبداران روستایی در محل دفتر ریاست اداره آب وفاضلاب روستایی جوین برگزار شد

مهندس نظری ریاست اداره آب وفاضلاب روستایی شهرستان ضمن خیر مقدم به جمع حاضر گفت :  مشارکت در سلامت فرد معطوف به خود فرد است که ساختارمند نیست. چگونگی و طرح مشارکت مردمی متوجه هر دستگاهی است .

مهندس عباس ابادی معاون اجتماعی شبکه بهداشت ودرمان جوین در این جلسه ضمن ارایه تعریفی جامع ار مقوله اجتماعی شدن سلامت گفت: کلید اجتماعی شدن سلامت، مشارکت مردمی است

عباس ابادی در ادامه افزود: برای هر انسانی این توفیق وجود دارد که در امر سلامت مشارکت داشته باشد. در واقع هر فردی باید به فکر سلامت خود، خانواده، همسایه و هر طیفی باشد.  

وی ادامه داد: از دیگر مشارکت ساختارمند، سازمان‌های مردم‌نهاد هستند و شامل آموزش و توانمندسازی پیشگیری و در برخی مواقع درمان می شود.

معاون اجتماعی شبکه بهداشت درادامه به فعالیت سمن‌ها اشاره کرد و گفت: اگر بتوانیم ساز‌و‌کاری داشته باشیم که مشارکت اعضا در سازمان مردم‌نهاد را جلب کنیم، این امر در پیشبرد کار موثر خواهد بود.
 
عباس آبادی در پایان این نشست به انگیزهای فردی اشاره کرد و افزود: مهم‌ترین اصل، انگیزه فردی است که فرد نسبت به اجتماع خود دارد .


 


١١:٤٧ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٩٢١٣    /    تعداد نمایش : ١٥٥


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

پیوندهای مفید


 
دسترسی سریع