• نشست هم اندیشی پایش و بررسی اخلاق سازمانی و صیانت از حقوق شهروندی

 • بازدید دکتر کوشکی ریاست شبکه جوین از کیلینیک سیار دندان‌پزشکی مستقر در منطقه برغمد
  تهیه مواد اولیه دندانپزشکی با اجرای طرح فوق با همت شورا ودهیار روستای برغمد به انجام رسیده واین طرح مقرر است در چند روستای دیگر جوین نیز به انجام برسد.

 • تقدیر از حسابداران معاونت های آموزشی ، فرهنگی دانشجویی ،تحقیقات فناوری دانشگاه صورت گرفت
  روز حسابدار وهفته حسابدار بر تلاشگران عرصه های امورمالی وحسابداری مبارکباد

 • پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز دانشجو
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در پیامی سالگرد حماسه ۱۶ آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خصوص دانشجویان عزیز تبریک گفت.

 • برگزاری جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان جوین بامحوریت مبارزه بابیماری ایدز
  برنامه ریزی ایدز ، رونمایی از سند دانشگاهی غیر واگیر، بررسی موضوع مرگ ومیر کودکان ، پویش کلی 30-60

اخبار > تشکیل اولین شورای پیام گزاران سلامت در شبکه بهداشت ودرمان جوین


  چاپ        ارسال به دوست

تشکیل اولین شورای پیام گزاران سلامت در شبکه بهداشت ودرمان جوین

در جلسه ای که با حضور دکتر مهرانپور معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، دکتر کوشکی – ریاست شبکه بهداشت ودرمان جوین  و نمایندگان  سازمان ها و ادارات مرتبط ، در محل  سالن اجنماعات  برگزار گردید، اولین شورای پیام گزاران سلامت شهرستان تشکیل شد.

دکتر مهرانپور درابتدای امر ضمن بیان تعریف مفهوم سلامت و تحول معنایی آن  ، به تشریح عوامل مؤثر بر سلامت مردم پرداخت و یکی از وظایف شورای پیام گزاران سلامت  را  برقراری و عملیاتی کردن مفهوم  عدالت وتدوین برنامه جامع عملیاتی  در سلامت آحاد جامعه دانست.

 دکتر کوشکی – ریاست شبکه بهداشت و درمان جوین  نیز در مصاحبه با خبر نگار وبدا  تشکیل این جلسه را به مثابه ی اقدامی به منظور بهره مندی از خرد جمعی و جلب تعامل و مشارکت فکری و معنوی هر چه بیشتر اعضای شورا برشمرد و حاصل و نتیجه این نشست را هم افزایی بیشتر نیروها و پوشش دهی  کامل تر به تمامی ابعاد موضوعات مطرح دانست .

 در ادامه مصاحبه مهندس عباس آبادی - معاون اجتماعی  شبکه با اشاره به دستورالعمل های کشوری ، از این شورا به عنوان ساختاری مناسب برای کمک بر روند تصمیم گیری های لازم  در حوزه ی مداخلات اجتماعی ، همساز با اهداف نظام سلامت نام برد و متذکر  گردید که حرکات ، تصمیمات و فعالیت های این شورا نه تنها  بایستی مبتنی بر خرد و فهم جمعی و با  توجه به عنصر جلب مشارکت اجتماعی و عمومی آحاد جامعه اخذ گردد ، بلکه هم چنین بایستی بر پایه  علم و علم محوری  و به عبارت ساده تر دانش بنیان باشد .


 


٠٩:٢١ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٩٠٧٢    /    تعداد نمایش : ٥٣٣


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

پیوندهای مفید


 
دسترسی سریع