• برگزاری اولین همایش "آشنایی دانشجویان با المپیاد علمی دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور"
  اولین همایش آشنایی دانشجویان با حیطه های مختلف المپیاد علمی و مزایای کسب رتبه برتر در این رقابت کشوری به همت مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی در سالن دکتر سیادتی دانشگاه برگزار گردید.

 • تقدیر از همکار روشندل دانشگاه/تقدیر روز عصای سفید در ساختمان اداری پردیس
  عصای سفید ، چشم بینای روشندلان روابط عمومی معاونت آموزشی وفرهنگی دانشجویی/ طی مراسمی از آقای احمد ایمانی همکار روشندل واحد اطلاعات ومخابرات حوزه معاونت های فرهنگی دانشجویی و موزشی تقدیر شد.

 • همایش ملی دانشجویی گیاهان دارویی وطب مکمل در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار می شود
  همایش ملی دانشجویی گیاهان دارویی وطب مکمل در21 آذرماه جاری در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار می شود

 • هم اندیشی کارگروه اعتلای اخلاق حرفه ای کلان منطقه ای 9 آمایشی کشور در سبزوار
  در راستای ارائه گزارش عملکرد صورت پذیرفت؛

 • بازدید اعضای هیات بورد مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
  گامی مهم درراستای اعتلای رشته های آموزشی تحصیلی دانشگاهی وتوسعه وارتقای سطوح علمی ، آموزشی وپژوهشی دانشگاه

اخبار > تشکیل اولین شورای پیام گزاران سلامت در شبکه بهداشت ودرمان جوین


  چاپ        ارسال به دوست

تشکیل اولین شورای پیام گزاران سلامت در شبکه بهداشت ودرمان جوین

در جلسه ای که با حضور دکتر مهرانپور معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، دکتر کوشکی – ریاست شبکه بهداشت ودرمان جوین  و نمایندگان  سازمان ها و ادارات مرتبط ، در محل  سالن اجنماعات  برگزار گردید، اولین شورای پیام گزاران سلامت شهرستان تشکیل شد.

دکتر مهرانپور درابتدای امر ضمن بیان تعریف مفهوم سلامت و تحول معنایی آن  ، به تشریح عوامل مؤثر بر سلامت مردم پرداخت و یکی از وظایف شورای پیام گزاران سلامت  را  برقراری و عملیاتی کردن مفهوم  عدالت وتدوین برنامه جامع عملیاتی  در سلامت آحاد جامعه دانست.

 دکتر کوشکی – ریاست شبکه بهداشت و درمان جوین  نیز در مصاحبه با خبر نگار وبدا  تشکیل این جلسه را به مثابه ی اقدامی به منظور بهره مندی از خرد جمعی و جلب تعامل و مشارکت فکری و معنوی هر چه بیشتر اعضای شورا برشمرد و حاصل و نتیجه این نشست را هم افزایی بیشتر نیروها و پوشش دهی  کامل تر به تمامی ابعاد موضوعات مطرح دانست .

 در ادامه مصاحبه مهندس عباس آبادی - معاون اجتماعی  شبکه با اشاره به دستورالعمل های کشوری ، از این شورا به عنوان ساختاری مناسب برای کمک بر روند تصمیم گیری های لازم  در حوزه ی مداخلات اجتماعی ، همساز با اهداف نظام سلامت نام برد و متذکر  گردید که حرکات ، تصمیمات و فعالیت های این شورا نه تنها  بایستی مبتنی بر خرد و فهم جمعی و با  توجه به عنصر جلب مشارکت اجتماعی و عمومی آحاد جامعه اخذ گردد ، بلکه هم چنین بایستی بر پایه  علم و علم محوری  و به عبارت ساده تر دانش بنیان باشد .


 


٠٩:٢١ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٩٠٧٢    /    تعداد نمایش : ٢٤٦


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

پیوندهای مفید


 
دسترسی سریع