نوبتدهی اینترنتی

کد انتخاب شده وجود ندارد
دسترسی سریع

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 31032
 بازدید امروز : 2394
 کل بازدید : 33645209
 بازدیدکنندگان آنلاين : 10
 زمان بازدید : 0.2930
  • جناب آقای دکتر محمد نعمت شاهی به عنوان سرپرست معاونت درمان دانشگاه منصوب شد.

  • هشدار در مورد موسسات غیرمجاز آموزشی در زمینه مراقبت های درمانی

  • جلسه ارتقاء ایمنی بیمار در معاونت درمان برگزار گردید

  • مستند تصویری "قصه گویی برای کودکان بستری در بیمارستان حشمتیه" / دانلود
    با ایجاد فضای مملو از شادی و نشاط و به ویژه فعالیت قصه‌گویی موجب روحیه‌بخشی، کاهش اضطراب و درد در بیماران می‌شود و به روند بهبودی آن ها کمک می‌کند

  • اهدای اعضای 70 مرگ مغزی از سال 1385 تا کنون
    از ابتدای راه اندازی واحد اهدا عضو در سبزوار در سال ۸۵ تاکنون، اعضا ۷۰ مرگ مغزی در سبزوار با رضایت خانوادهایشان به بیماران نیازمند اهدا شده است.

سامانه های نوبت دهی درمانگاه ها

به منظور تسهیل دریافت نوبت از درمانگاه های بیمارستان و کلینیک ویژه دانشگاه سامانه های تلفنی و اینترنتی و پیامکی دانشگاه فعال شده است.

سامانه تلفنی دانشگاه با شماره 41448 جهت اخذ نوبت برای روز بعدی کاری پیش بینی شده است. با شماره گیری این سامانه شما قادر به اخذ نوبت و یا دریافت برنامه کاری پزشکان خواهید بود. پس از تعیین مرکز درمانی و شیفت صبح یا عصر ، و انتخاب تخصص مورد نظر ، اسامی پزشکانی که در روز کاری بعدی حضور دارند ، اعلام می شود.  و پس از وارد کردن کد ملی معتبر ، قادر به انتخاب پزشک مورد نظر می باشید.

سامانه پیامکی دانشگاه نیز با شماره گیری     #44240020*6040*     از طریق خط همراه اول به صورت رایگان در اختیار است که بهترین گزینه برای اطلاع و اخذ نوبت می باشد.

سامانه نوبت دهی اینترنتی دانشگاه به آدرس nobat.medsab.ac.ir  بطور مستقیم یا از طریق سایت معاونت درمان دانشگاه در دسترس می باشد. از طریق این سامانه ، قادر خواهید بود حتی برای روز جاری ، روز بعد برای تمام بیمارستانها و کلینیک ویژه اقدام به دریافت نوبت نمایید.

با ورود با این سامانه و انتخاب مرکز درمانی ، ابتدا بیمارستان  ها یا کلینیک را انتخاب نمایید.

پس از انتخاب مرکز با استفاده از گزینه  قادر به مشاهده برنامه های کاری پزشکان و ورود اطلاعات شخصی خواهید بود.

پیشنهاد می شود با استفاده از گزینه  ابتدا لیست کامل برنامه پزشکان را برای امروز ، فردا و 7 روز آینده مشاهده نمایید و در ردیفی که گزینه   رزرو نوبت  موجود دارد با کلیک بر روی آن ، اطلاعات خود را وارد نمایید.   اگر در ردیفی عبارت ظرفیت تکمیل شده  را مشاهده نمایید ، به این معناست که ظرفیت نوبت دهی اینترنتی آن تمام شده است. توصیه می شود روز های آینده را برای اخذ نوبت انتخاب نمایید. لیکن در صورت نیاز به همان تاریخ ، روز قبل از آن از سامانه تلفنی استفاده کنید.

تمامی نوبت درمانگاههای بیمارستان امداد ، از طریق سامانه تلفنی و اینترنتی ارائه می شود. سایر بیمارستانها و کلینیک ویژه در حال حاضر مراجعه حضوری خواهند داشت.

برخی تخصص ها ، علاوه بر بیمارستانها ، در کلینیک ویژه دانشگاه ارائه می شود. لذا در صورت عدم دریافت نوبت از بیمارستان ( بطور مثال پر بودن ظرفیت متخصص ارتوپدی بیمارستان امداد  و یا پر شدن ظرفیت متخصص اطفال یا ...در بیمارستانهای دیگر) جهت اطلاع از ارائه این تخصص ها ، کلینیک ویژه را انتخاب و برنامه کاری پزشکان را مشاهده نمایید.

 

 

 

منو اصلی