آيين نامه نحوۀ استفاده از پايگاه عرضه اطلاعات

مقدمه:

پایگاه عرضه اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به منظور دسترسی دانشجویان و سایر کاربران به منابع اطلاعاتی و استفاده از برنامه های کاربردی در زمینۀ فعالیت های علمی و تحقیقاتی فراهم گردیده است.

ماده1: کاربران:

پایگاه عرضه اطلاعات از پذیرفتن افراد غير از دانشجویان، اعضای هیات علمی، اساتید و سایر کارکنان علوم پزشكي سبزوار معذور مي باشد؛ لذا به همراه داشتن کارت دانشجویی برای دانشجویان و کارت شناسایی معتبر برای سایر کاربران الزامی است.

ماده2: موارد استفاده:

استفاده از اینترنت فقط در مورد سایت هاي مجاز امكان پذیر مي باشد. در صورت استفاده از سایت هاي غير مجاز و غير اخلاقي بار اول به فرد تذكر شفاهي داده شده و در صورت تكرار، کارت شخص توقيف شده و موارد به كميته انضباطي اعلام مي گردد.

استفاده از سیستم فقط برای فعالیت های علمی امکان پذیر می باشد؛ لذا نصب و استفاده از برنامه های نرم افزاری متفرقه ممنوع است.

ماده3: شرایط استفاده:

هر دانشجو موظف به استفاده از شناسه و رمز عبور خود مي باشد. استفاده از شناسه و رمز عبور یكدیگر ممنوع است.

تعداد كاربران مجاز هر سيستم 2نفر مي باشد. تجمع بيش از 2نفر پشت هر سيستم ممنوع است.

در پایگاه عرضه اطلاعات رعایت شئونات اسلامي ضروري است.

رعایت سکوت و پرهیز از تردد های غیر ضروری در قسمت پایگاه عرضه اطلاعات الزامی است.

ماده4: مدت استفاده:

مدت زمان استفاده کاربران از سیستم های سایت محدودیتی ندارد اما در صورت ازدحام و کمبود سیستم، مسئول سایت می تواند افراد جدید را جایگزین افرادی که مدت بیشتری در حال استفاده بودند نماید؛ لذا همکاری کاربران ضروری است.

این آئین نامه با یک مقدمه و چهار ماده در جلسه شماره  438مورخ 24/05/1397 شورای پژوهشی دانشگاه بررسی و به تصویب رسید و از تاریخ ابلاغ لازم الاجرا است و کلیه آئین‏نامه‏ها و بخشنامه‏های مغایر با آن لغو و بلا اثر اعلام می‏شود.

 

   دانلود : آیین نامه پایگاه عرضه اطلاعات           حجم فایل 1464 KB
آمار بازديد این صفحه:

2131

تاریخ آخرین بروزرسانی:
دوشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٨