پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧
معرفی

معرفی:

امروزه روش های آنالیز دستگاهی با یاری گرفتن از تکنولوژیهای پیشرفته و سریع در عرصه علوم مختلف از قبیل پزشکی، داروسازی، مواد، نساجی، کشاورزی و منابع طبیعی، معدن، شیمی، نفت، گاز، پتروشیمی، نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی و به یاری محققین شتافته و با بهره گیری از روشهای نوین پاسخگوی نیاز آنها گشته است.

آزمايشگاه آناليز دستگاهی نیز يکي از واحدهاي مهم و ضروري در مقاطع تحصيلات تکميلي جهت انجام پايان نامه و پروژه هاي تحقيقاتي مي باشد. در اين راستا با توجه به جذب دانشجو در مقطع کارشناسي ارشد مهندسي بهداشت محيط در دانشکده بهداشت این آزمایشگاه با تلاش و پيگيري هاي مستمر اعضاي محترم گروه و کارشناسان عزيز راه اندازي گرديد.

این آزمایشگاه با در اختیار داشتن دستگاه هاي پيشرفته کروماتوگرافی و اسپکتروسکوپی افتخار دارد تا گامی هر چند کوچک در راستای رشد و خودکفایی علم و صنعت کشور برداشته و ضمن آشنایی علاقمندان با این روشها خدمتگزار آنها باشد.

به طور کلی هدف در این آزمایشگاه شناسایی کمی و کیفی ترکیبات در زمینه های فلزات، نمونه های محیطی، نفت، گاز، پتروشیمی، بیوتکنولوژی، ومیباشد.

این آزمایشگاه با بهره گیری از وسایل اولیه دقیق آزمایشگاهی از جمله انواع لوازم شیشه ای،یون سنج، دیونایزر، کدورت سنج، فلیم فتومتر،  ترازو، آون، هدایت سنج، میکروسمپلر، pH متر، یخچال، سانتریفوژ،کوره، فریزر، سیستم کجلدال، انواع مواد شیمیایی با خلوص بالا و... و همچنین دستگاههای تخصصی و پیشرفته از جمله HPLC ،GC-MS ، AA ، TOCو UV/VIS آماده ارائه خدمات و مشاوره به دانشگاهیان و صنایع مختلف کشور می باشد.

 

منو دانشکده
  سبزوار،بلوار توحید شهر،بالاتر ازمزار شهدای گمنام،ساختمان پردیس دانشگاه،معاونت آموزشی
05144011300-6        

 فرم تماس با ما

         
 

کد پستی: 9613873136 - صندوق پستی: 319

M.S@medsab.ac.ir