اخبار > اجرای دستورالعمل جدید ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر توسعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اعلام کرد؛

اجرای دستورالعمل جدید ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان

مدیر توسعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: به استناد ماده69 آیین نامه اداری و استخدامی کارکنان غیر هیأت علمی دانشگاههای علوم پزشکی دستورالعمل جدید ارزیابی عملکرد مدیران وکارکنان به دانشگاهای علوم پزشکی کشورابلاغ شد.

وبدا سبزوار/ مهدی بازقندی با اشاره به اجرای بهینه سازی فرآیند ارزیابی عملکرد کارکنان در گفتگو با وبدا اظهار کرد:این دستورالعمل با هدف حذف موانع،برطرف سازی ابهامات موجود و اجرای صحیح فرآیند در راستای نیل به اهداف فردی و سازمانی پس از برگزاری جلسات تخصصی اصلاح،بازنگری و تدوین، از سوی وزارت بهداشت به کلیه دانشگاهای علوم پزشکی کشورابلاغ شد.

وی با بیان اینکه دستورالعمل جدید ارزیابی عملکرد مدیران وکارکنان  از مهرماه سال جاری وارد فازاجرایی خواهد شد،افزود: در دستور العمل جدید فرآیند ارزیابی از اول فروردین هرسال آغاز و در ابتدای دوره فرم موافقت نامه بین مدیر و کارمند توزیع و مدیر خواسته ها و حدود انتظارات خود را از کارمند اعلام می دارد.

بازقندی ادامه داد: در طول دوره ارزیابی، عملکرد کارمند به صورت مستمر از طریق فرم پایش انجام و در اسفند ماه همان سال فرآیند نهایی ارزیابی آغاز و تا خرداد ماه سال بعد تکمیل و به اتمام خواهد رسید.

مدیر توسعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با تاکید بر پیاده سازی و اجرای دقیق دستورالعمل جدید در تمامی واحد های تابعه،تصریح کرد:از جمله ویژگی های دستور العمل جدید می توان به توجه به هدف گذاری و برنامه ریزی ابتدای دوره ارزیابی از طریق ثبت فرم توافقنامه بین مدیر و کارمند،استفاده از ابزارهای نوین در جهت نظارت مستمر بر عملکرد کارکنان و متعادل نمودن شخص های مورد سنجش از طریق ثبت فرم وقایع در طول دوره ارزیابی توسط مدیر اشاره نمود.

گفتنی است؛جلسه توجیهی رابطین ارزشیابی، با هدف معرفی دستورالعمل جدید و تاکید بر جایگاه امور اداری در پیشبرد اهداف ارزیابی عملکرد، با حضور مدیر نیروی انسانی و کلیه رابطین ارزیابی عملکرد دانشگاه علوم پزشکی سبزوار27 شهریورماه سال جاری در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار شد.


١٣:٢٥ - پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٧٢٣    /    تعداد نمایش : ٥٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خبرداد؛
نامگذاری یک سالن به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: با هدف گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی سالن اجتماعات در حال ساخت سازمان مرکزی به نام این سردار شهید نامگذاری خواهد شد.
 ١٢:٣٢ - دوشنبه ١٦ دی ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

فراخوان ثبت تجارب مدیران و کارکنان نظام سلامت
در راستاي بهره مندي بیشتر از قابلیت ها، توانمندي ها و تجربیات مدیران و کارکنان و ایجاد فضاي امن جهت صیانت از یافته ها در دوران مدیریتی و کاري، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی "سامانه نظام ثبت تجربه" را جهت استفاده ستاد وزارت و دانشگاه هاي علوم پزشکی سراسر کشور به آدرس “http://exm.behdasht.gov.ir" راه اندازي کرد.
 ١٣:٠١ - يکشنبه ١٥ دی ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

آگهي جذب و بکارگیری نیرو در حوزه فناوری اطلاعات
شرکت برتر محاسب سبزوار در نظر دارد جهت تأمين نيروهاي مورد نياز در حوزه فناوری اطلاعات، به صورت شرکتی و تمام وقت، تعداد 3 نفر از افراد واجد شرایط ذیل را از طریق گزینش و مصاحبه در حيطه­ هاي عمومي و تخصصي جذب نماید.
 ٠٩:٣٩ - چهارشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

آغاز مرحله اول ارزیابی عملکرد سال98 مدیران و کارکنان
مرحله اول ارزیابی عملکرد سال98 مدیران و کارکنان (برنامه ریزی عملکرد) با ابلاغ به کلیه واحد های تابعه آغاز شد.
 ٠٨:٢٠ - يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری جلسه بازنگری آیین نامه اداری استخدامی کارمندان غیر هیئت علمی
بنا بر نامه اداره کل منابع انسانی وزارت متبوع مبنی بر بازنگری آیین نامه اداری استخدامی کارکنان غیر هیئت علمی مصوبه هیئت امنا و لزوم ارسال موارد پیشنهادی دانشگاهها، جلساتی با حضور مدیریت نیروی انسانی و کارشناسان اداری حوزه منابع انسانی برگزار شد.
 ٠٩:٠٦ - دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
ادامه اخبار...