اخبار > رفاه کارمندان، اولویت معاونت توسعه وزارت بهداشت است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت:

رفاه کارمندان، اولویت معاونت توسعه وزارت بهداشت است

به گزارش مفدا، سیدکامل تقوی نژاد در مراسم گرامیداشت روز کارمند که در ستاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، ضمن تبریک روز کارمند و هفته دولت گفت: اولویت مورد تاکید در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، توجه به مسائل رفاهی همکاران بوده و در این راستا نیز برنامه ریزی های خوبی صورت گرفته است.

وی یادآور شد: تلاش داریم با استفاده از تجربیات همکاران، دانشگاه های علوم پزشکی و خرد جمعی، قدم های موثرتری در زمینه مسائل رفاهی همکاران برداریم، به گونه ای که شاهد افزایش رضایت مندی بیشتر همکاران باشیم.

تقوی نژاد، یکی دیگر از موضوع های مورد نظر خود در وزارت بهداشت را سامان دهی وضعیت نیروی انسانی "قرارداد کار معین" دانست و عنوان کرد: بیش از ۵۰۰ نفر از نیروی انسانی ستاد وزارت بهداشت که در قالب قراردادکار معین  از سال های پیش، مشغول به کار هستند همواره دغدغه ذهنی تبدیل وضعیت به پیمانی را داشته‌اند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با حمایت وزیر بهداشت و همراهی و تصویب اعضای هیات امنای موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی (نیماد) قرار است با هماهنگی سازمان امور اداری و استخدامی این همکاران به "پیمانی" تبدیل وضعیت شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، تاکید کرد: امیدوارم با حضور این همکاران، پس از تبدیل وضعیت مراسم جشن دیگری را برگزار نمائیم.

وی به یکی دیگر از چالش های مطرح شده برخی کارمندان وزارت بهداشت در سال های گذشته نیز اشاره کرد و اظهار داشت: تعدادی از همکاران در این مدت، موفق نشدندکه فوق العاده ویژه را دریافت کنند، این خبر خوش را هم، به آنها می دهم که فرآیند قانونی طی شده و همه این افراد که حکم حقوقی آنها دچار مشکل بود؛ فوق العاده ویژه را دریافت خواهند کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اشاره به حضور بازنشستگان وزارت بهداشت در سالن همایش و تجلیل از آنها در این برنامه اظهار داشت: بازنشستگان به عنوان گنجینه های زنده تجربه و حکمت، بیش از ۳۰ سال از عمر خود را صرف آبادانی، توسعه و پیشرفت نظام سلامت کشور کردند.

تقوی نژاد، ضمن قدردانی از خدمات بازنشستگان وزارت بهداشت، ادامه داد: تجربه گرانسنگ شما، چراغ راهی برای کارکنان فعلی وزارت بهداشت است تا بتوانیم با درس آموزی از آنها هم چنان با صبر، متانت، حوصله، خوش رویی، نشاط و مسئولیت شناسی در جهت خدمت به مردم گام برداریم.

به گزارش وبدا، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، با اشاره به تجلیل فرزندان کارمندان وزارت بهداشت در این برنامه که در جشنواره های مختلف علمی، رتبه برتر کسب کردند، اظهار داشت: چشمِ امید کشور به تلاش های این عزیزان دوخته شده است و امیدوارم برای آینده سازان کشور، حضور در این جمع، انگیزه لازم برای کوشش و فعالیت علمی بیشتر در سال تحصیلی پیش رو را فراهم نماید.

گفتنی است در پایان این مراسم از بازنشستگان سال ۹۷ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین فرزندان کارکنان که رتبه های برتر جشنواره های علمی را کسب کردند، تجلیل شد.


٠٩:٤٦ - چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٦١٩    /    تعداد نمایش : ٣٩٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


ابلاغ دستورالعمل فرایند صدور مجوز ادامه تحصیل و اعمال مدرک کارکنان دانشگاه
معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه طی نامه شماره 5740/ت/122 مورخ 98/11/2، فرآیند اجرایی نحوه ادامه تحصیل و اعمال مدرک کارکنان را به کلیه واحدهای تابعه ابلاغ کرد.
 ١٠:٠٩ - چهارشنبه ٢ بهمن ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خبرداد؛
نامگذاری یک سالن به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: با هدف گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی سالن اجتماعات در حال ساخت سازمان مرکزی به نام این سردار شهید نامگذاری خواهد شد.
 ١٢:٣٢ - دوشنبه ١٦ دی ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

فراخوان ثبت تجارب مدیران و کارکنان نظام سلامت
در راستاي بهره مندي بیشتر از قابلیت ها، توانمندي ها و تجربیات مدیران و کارکنان و ایجاد فضاي امن جهت صیانت از یافته ها در دوران مدیریتی و کاري، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی "سامانه نظام ثبت تجربه" را جهت استفاده ستاد وزارت و دانشگاه هاي علوم پزشکی سراسر کشور به آدرس “http://exm.behdasht.gov.ir" راه اندازي کرد.
 ١٣:٠١ - يکشنبه ١٥ دی ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

آگهي جذب و بکارگیری نیرو در حوزه فناوری اطلاعات
شرکت برتر محاسب سبزوار در نظر دارد جهت تأمين نيروهاي مورد نياز در حوزه فناوری اطلاعات، به صورت شرکتی و تمام وقت، تعداد 3 نفر از افراد واجد شرایط ذیل را از طریق گزینش و مصاحبه در حيطه­ هاي عمومي و تخصصي جذب نماید.
 ٠٩:٣٩ - چهارشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

آغاز مرحله اول ارزیابی عملکرد سال98 مدیران و کارکنان
مرحله اول ارزیابی عملکرد سال98 مدیران و کارکنان (برنامه ریزی عملکرد) با ابلاغ به کلیه واحد های تابعه آغاز شد.
 ٠٨:٢٠ - يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
ادامه اخبار...