اخبار > برگزاری شورای بهورزی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای بهورزی

برگزاری شورای بهورزی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن

روابط عمومی/ با دعوت از  نماینده های بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن در ستاد شبکه و با حضور دکتر میری سرپرست، عاطفه ده نبی مسئول گسترش، مهندس سلیمانی مسئول امور اداری و مهندس شهرآبادی مسئول واحد بهورزی شبکه ، شورای بهورزی شهرستان داورزن تشکیل گردید.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن در این جلسه ضمن خوش آمد گویی، به نقش محوری خانه های بهداشت و بهورزان در دستیابی به اهداف حوزه سلامت اشاره کرد و رفع مشکلات احتمالی در خانه های بهداشت را از اولویت ها در شبکه بهداشت و درمان داورزن دانست.

در ادامه مهندس شهرآبادی مسئول واحد بهورزی شبکه ضمن گزارش مصوبات جلسه قبل و پیگیری های صورت گرفته در این زمینه، دستور کار جلسه را قرائت نمود و با توجه به نگاه ویژه سرپرست شبکه به خانه های بهداشت و فعالیت بهورزان، برگزاری منظم جلسات شورای بهورزی را به عنوان نگاه جمعی به مشکلات در سطح خانه های بهداشت و انعکاس به سطوح بالاتر خواستار شد.

عاطفه ده نبی مسئول گسترش شبکه نیز ضمن عرض خوش آمد گویی، به ثبت روزانه خدمات در سامانه سیب اشاره و با توجه به رفع مشکلات قبلی موجود در سامانه، از نمایندگان خواست با برگزاری جلسات در مراکز، مشکلات احتمالی در سامانه را جهت بررسی اعلام نمایند.

در ادامه هر یک از نمایندگان بهورزان مراکز جامع سلامت گزارشی در خصوص پیگیری و اقدامات مربوط به مسائل و فعالیت کاری ارائه و در خصوص مسائل حقوقی بهورزان، حضور برنامه ریزی شده کارشناسان ستادی در مراکز و آموزش نحوه ثبت و گزارش گیری از سامانه سیب و حذف فرم های کاغذی با توجه به ثبت و گزارش گیری از سامانه، بحث و تبادل نظر گردید./ مهدی تاج مزینانی١١:٥٩ - دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٧٦٠٣    /    تعداد نمایش : ٤٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
تقویم