اخبار > دیدار صمیمانه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن با شهردار


  چاپ        ارسال به دوست

14 تیر ماه روز شهرداری

دیدار صمیمانه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن با شهردار

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن در دیدار با شهردار: آسایش و آرامش شهروندان در فضای شهری نتیجه فعالیت های خالصانه خادمان مردم درعرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن/ همزمان با چهاردهم تیر ماه روز شهرداری و دهیاری ها، مهندس نظرزاده به همراه پرسنل شبکه و مسئولین برخی ادارات، با حضور در شهرداری، ضمن تقدیر از زحمات دلسوزانه مهندس بهادری شهردار محبوب داورزن، فرا رسیدن این روز را تبریک گفت.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن در این دیدار گفت: تمامی خادمین مردم در شهرداری ها شبانه روز در حال فعالیت هستند، تا از طریق برنامه ریزی و اجرای اقدامات جدید، شهرها را مناسب زندگی و کار مردم نمایند.

وی با بیان اینکه آسایش و آرامش شهروندان در فضای شهری نتیجه فعالیت های خالصانه خادمان مردم درعرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری است، افزود: شهرداری ها می توانند با برنامه ریزی مناسب و اجرای آن، مسیر توسعه همه جانبه شهر و روستا را هموار و فضایی مطلوب برای زندگی شهروندان و روستائیان فراهم نمایند.

در ادامه ی این دیدار، مسئولین ضمن تبریک به سایر کارمندان شهرداری، از محل سالن اجتماعات جدید شهرداری که قرار است به زودی افتتاح شود، بازدید کردند./ مهدی تاج مزینانی

 


٠٨:٠٥ - پنج شنبه ١٥ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٦٦٨١    /    تعداد نمایش : ٤٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
تقویم