اخبار > بازدید کارشناسان بهداشت محیط داورزن از ایستگاههای صلواتی سطح شهرستان


  چاپ        ارسال به دوست

در دهه آخر ماه صفر صورت گرفت

بازدید کارشناسان بهداشت محیط داورزن از ایستگاههای صلواتی سطح شهرستان

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن/ کارشناسان بهداشت محیط شبکه از ایستگاههای صلواتی و محل های اسکان در سطح شهرستان که در دهه آخر ماه صفر از مسافران و زائران بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) پذیرایی می کردند، بازدید و نکات بهداشتی را آموزش دادند.

مهندس محمد شهرآبادی مسئول واحد بهداشت محیط شبکه هدف از این بازدید ها را کنترل و ارتقاء وضعیت بهداشتی ایستگاه های صلواتی بیان کرد و گفت: بازدید از آشپزخانه، محلهای تهیه و توزیع نذورات، آب آشامیدنی، شرایط نگهداری و حمل مواد غذایی و ... در این بازدید ها مورد توجه ویژه کارشناسان قرار گرفت.

 وی افزود: بازدید ها از اولین ساعات شروع بکار ایستگاههای صلواتی در مناطق مختلف شهرستان بخصوص ایستگاه صلواتی جان نثاران ولایت روستای صدخرو شروع شد و با همکاری کارشناسان بهداشت محیط، تمامی ایستگاه های صلواتی در سطح شهرستان شناسایی و ضمن بازرسی و آموزش نکات بهداشتی، نمونه برداری از آب آشامیدنی و مواد غذایی انجام شد.

شایان ذکر است با توجه به اینکه شهرستان داورزن دروازه ورودی به استان خراسان رضوی در جاده تهران به مشهد به حساب می آید، همه ساله در ایام آخر ماه صفر، ایستگاه های صلواتی و محل اسکان مسافر در سطح شهرستان برپا شده و به مسافران و زائران امام هشتم شیعیان خدمت رسانی می کنند.


 


١٢:٣٤ - پنج شنبه ٩ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٩٣٦    /    تعداد نمایش : ١٩١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
تقویم