• برگزاری کارگاه آموزشی ویژه بهورزان در داورزن
  بهورزان به همراه مسئولین از مجتمع توان بخشی و نگهداری از سالمندان حضرت نرگس خاتون مزینان بازدید و دقایقی در جشن یلدای کودکان مهد امیدان نبی (ص) مزینان شرکت کردند.

 • برگزاری کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان داورزن در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان
  مهندس سلیمانی جانشین رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن اظهار امیدواری کرد، جلسات کارگروه با هدف ارتقای سلامت در سطح شهرستان و دستیابی به اهداف طرح تحول نظام سلامت، به صورت ماهیانه و منظم، با حضور همه اعضاء برگزار گردد.

 • برگزاری کارگاه نظام پرداخت در حوزه بهداشت و آموزش سامانه سیب در داورزن
  مهندس عالمی مدیر گسترش شبکه در معاونت بهداشتی، مهندس سعادت طلب کارشناس گسترش شبکه و مهندس محسن مهری کارشناس بیماری های غیرواگیر، با حضور در داورزن، ضمن بررسی میزان اطلاعات کاربران سامانه سیب، آموزش های لازم در خصوص ثبت، گزارش گیری و فعالیت های سامانه را ارائه نمودند

 • جلسه بررسی راه کارهای ارتقاء شاخص های سامانه سیب در شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن
  جانشین رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن: با راه اندازی سامانه سیب خدمات مراکز و خانه های بهداشت و کلیه خدماتی که به مراجعین ارائه می گردد، قابل پایش و ارزیابی اینترنتی است، کارشناسان ستادی پایش مستمر بر عملکرد پرسنل اجرایی داشته باشند

 • برگزاری کارگاه بهورزان با موضوع شیوه زندگی سالم در سالمندان
  مسئول واحد بهورزی شبکه: سالمندان مایه ی خیر و برکت برای خانواده ها و جوامع هستند و سلامتی آنها بسیار ارزشمند است و هزینه های بالای درمان شامل این گروه می گردد

اخبار > اردوی جهادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن در روستای باقرآباد


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن خبر داد

اردوی جهادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن در روستای باقرآباد

با حضور تیم سلامت شبکه بهداشت و درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن در روستای باقرآباد، خدمات گوناگونی از جمله ویزیت رایگان، بینایی سنجی، تست فشار و قندخون، مکمل یاری، تن سنجی، تست بیماری ایدز و ... به مراجعین ارائه گردید.

فرماندار شهرستان داورزن به همراه مهندس عبدالهی معاون فرماندار و مهندس تاج آبادی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان، با حضور در روستای باقرآباد، با ایراد سخنرانی در محل استقرار تیم جهادی، از زحمات تیم پزشکی و بهداشتی شبکه بهداشت قدردانی نمود.

مهندس غلامعلی پیش بین، این اقدام جهادی شبکه بهداشت و درمان را در راستای دستیابی به اهداف نظام سلامت ارزیابی نمود و خواستار حرکت سایر ادارات و سازمان های شهرستان در این حوزه شد.

دکتر میری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن ضمن قدردانی از حضور فرماندار شهرستان و هیأت همراه، به شعار هفته سلامت _ سلامت برای همه در  همه جا_ اشاره نمود و دستیابی مردم به خدمات سلامت در نقاط محروم را از اهداف اعزام تیم جهادی به روستای باقرآباد معرفی نمود.

وی ضمن قدردانی از زحمات شورای اسلامی و دهیاری روستای باقرآباد به جهت انجام هماهنگی و تدارک وسائل و لوازم مورد نیاز گروه جهادی، از زحمات خانم مهندس ده نبی مسئول گسترش شبکه و سایر پرسنل شبکه بهداشت و درمان به جهت همکاری در طرح قدردانی نمود.

وارنیش فلوراید تراپی دانش آموزان، انجام مسابقات در مدرسه همراه با اهدای جوایز، آموزش بهداشت فردی و ... سایر اقدامات صورت گرفته توسط گروه جهادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان در این روستا بود./ تاج مزینانی


 


٢٠:٥١ - شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٨٢٦٣    /    تعداد نمایش : ٦٤٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
تقویم
عنوان