• ایستگاه کنترل اتوبوس های حامل مسافران خارجی در داورزن
  ایستگاه کنترل اتوبوس های حامل مسافران خارجی تا 17 آبان در زائر سرای روستای کاهک در دو شیفت فعال است.

 • پدافند غیرعامل یکی از موثرترین و پایدارترین روش های دفاعی در مقابل تهدیدات
  پدافند غیرعامل به عنوان یکی از موثرترین و پایدارترین روش های دفاعی در مقابل تهدیدات در اغلب کشورهای جهان مورد توجه است.

 • حضور دکتر نوده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در صدخرو
  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار جهت بررسی کیفیت ارائه خدمات پرسنل شبکه بهداشت و درمان داورزن، در روستای صدخرو داورزن حضور یافت.

 • بازدید کارشناسان بهداشت محیط داورزن از ایستگاههای صلواتی سطح شهرستان
  کارشناسان بهداشت محیط شبکه از ایستگاههای صلواتی و محل های اسکان در سطح شهرستان که در دهه آخر ماه صفر از مسافران و زائران بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) پذیرایی می کردند، بازدید و نکات بهداشتی را آموزش دادند

 • دیدار رئیس بیمه سلامت سبزوار با سرپرست شبکه بهداشت و درمان داورزن
  همزمان با هفته بیمه سلامت و با هدف ارتقاء کیفیت خدمات در راستای دستیابی به اهداف طرح تحول نظام سلامت، مسئولین بیمه سلامت شهرستان سبزوار، با حضور در شبکه بهداشت و درمان داورزن، با سرپرست، مسئول توسعه و گسترش شبکه و پزشکان شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت داورزن دیدار و گفتگو کردند

اخبار > بازدید سرپرست شبکه بهداشت و درمان داورزن از سرای سالمندان مزینان


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت روز جهانی سالمند صورت گرفت

بازدید سرپرست شبکه بهداشت و درمان داورزن از سرای سالمندان مزینان

همزمان با روز جهانی سالمند و به منظور تکریم سالمندان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن به همراه معاون فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات داورزن از سرای سالمندان و موسسه خیریه حضرت نرجس خاتون س مزینان بازدید کردند.

در این بازدید زید آبادی رئیس بهزیستی داورزن گزارش جامعی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در جهت ساخت و بهره برداری از سرای سالمندان مزینان ارائه و از خیرین نیکوکار مزینان قدردانی کرد.

دکتر خسروجردی سرپرست شبکه بهداشت و درمان، سالمندان را سرمایه های گرانبها در جامعه برشمرد و‌ با اشاره به  روند سالخوردگی جمعیت و افزایش جمعیت سالمند به حدود 27 درصد جمعیت کشور ، آمادگی مسئولان برای تبدیل شرایط موصوف به فرصت را ضروری دانست.

وی در جمع خدمتگزاران ‌این مجتمع، ضمن قدردانی از زحمات خستگی ناپذیر خانم مزینانی مسئول  و سایر خدمت گذاران مجتمع، خدمت صادقانه به این قشر عزیز که تمام زندگی خود را وقف تربیت فرزندان و جامعه کرده اند را بسیار ارزشمند ارزیابی کرد و دعای خیر سالمندان به دنبال خدمت رسانی به آنها را بهترین پاداش و برابر با تمام دنیا دانست.

 


٠٩:١٨ - چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٨٠٦    /    تعداد نمایش : ١١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
تقویم
عنوان