• بازدید کارشناس وزارت بهداشت از داورزن
  مهندس نوروزی نژاد کارشناس واحد مراقبت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت به همراه سید محسن مهری مسئول واحد مدیریت بیماری های معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از شبکه بهداشت و درمان داورزن بازدید کردند.

 • پیام رئیس شبکه بهداشت و درمان داورزن به مناسبت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای
  فرا رسیدن 9 اردیبهشت روز جهانی بهداشت حرفه ای فرصتی فراهم آورد تا یک بار دیگر از تلاش خالصانه همه زحمتکشان عرصه سلامت خصوصاً بازرسان بهداشت کار و فعالان بهداشت حرفه ای قدردانی نموده و برای همه این عزیزان آرزوی سلامتی و بهروزی نمایم

 • انجام مراقبت های بهداشتی از رئیس و پرسنل شبکه بهداشت و درمان داورزن
  به مناسبت گرامیداشت هفته ملی سلامت مردان ایرانی (سما) و در راستای الگو سازی جامعه مردان جهت اهمیت انجام مراقبت های بهداشتی، از رئیس و کلیه پرسنل مرد شبکه بهداشت و درمان داورزن، غربالگری و ارزیابی نمایه توده بدنی، اندازه گیری دور کمر و فشارخون، مکمل یاری، ایمن سازی و آزمایشات قند و چربی و کمخونی و ... صورت پذیرفت.

 • برگزاری کمیته سلامت و امنیت غذایی در داورزن
  کمیته سلامت شهرستان با دستور کار بیماری های کروناویروس جدید و هاری، در داورزن برگزار شد.

 • حضور رئیس و پرسنل شبکه بهداشت و درمان داورزن در راهپیمایی 22 بهمن
  رئیس و پرسنل شبکه بهداشت و درمان داورزن همراه و همگام با مسئولین و مردم شهرستان، در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.

اخبار > برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "اولویت های باروری سالم" ویژه بهورزان در داورزن


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "اولویت های باروری سالم" ویژه بهورزان در داورزن

 کارگاه آموزشی با عنوان "اولویت های باروری سالم" ویژه بهورزان در شبکه بهداشت و درمان داورزن برگزار شد.

دکتر خسروجردی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن، ضمن بیان رویکرد شبکه با تمرکز بر تاب آوری در شرایط کنونی اقتصادی، بهورزان را منابع انسانی ارزشمند در خط مقدم جبهه سلامت دانست و افزود: توجه به ارزش همراه با توسعه فردی، همان چیزی است که در زندگی فردی و اجتماعی هر انسانی دارای اهمیت بسیار بالایی بوده و می توان با تکیه بر اصل توسعه فردی، از مشکلات موجود پلی برای دستیابی به اهداف عالیه انسانی و نظام سلامت ساخت.

خانم صفار مربی آموزشگاه بهورزی سبزوار سیاست های کلی جمعیت در خصوص ناباروری( انواع، شیوع، رویکرد، راهکار و ...) را تشریح و ضمن ارائه توضیحات لازم در خصوص برنامه ریزی جهت کاهش سقط القایی، به ابهامات بهورزان در راستای اجرای دقیق برنامه پاسخ گفت.

در ادامه خانم محمدی کارشناس بهداشت خانواده معاونت بهداشتی، نحوه اجرای برنامه باروری سالم را طبق دستورالعمل های موجود تشریح و پس از بررسی نحوه استخراج شاخص های برنامه، در خصوص کلیات و اجرای دقیق برنامه با بهورزان به بحث و گفتگو پرداخت.

لازم به ذکر است در ابتدای کارگاه، خانم کروژدهی مسئول واحد بهداشت خانواده در شبکه بهداشت و درمان داورزن، ضمن بیان اهداف کارگاه و خوش آمد گویی به بهورزان، از حضور اساتید کارگاه در داورزن قدردانی و طبق برنامه ریزی و اطلاع رسانی قبلی، آزمون حضوری "نوزادان" را از بهورزان برگزار کرد.

 


١٠:٤٤ - شنبه ٦ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٧٨٠    /    تعداد نمایش : ٣٣٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
تقویم
عنوان