دوشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٧
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب خبر داد

برگزاری اولین جلسه کارگروه فرعی سلامت و امنیت غذایی شهرستان خوشاب

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان خوشاب : اولین جلسه کارگروه فرعی سلامت و امنیت شهرستان در بخشداری مشکان با حضور بخشدار و دهیاران و کارشناسان بهداشت مراکز مشکان و دیوانگاه با هدف بررسی مشکلات بهداشتی روستاهای تحت پوشش با اولویت کمبود آب روستاهای داراب .کوه دره برگزار شد .
در ابتدا آقای سلطانیان بخشدار محترم مشکان در مورد اهمیت آب و نقش آن در سلامتی تاکید و از دهیاران خواستار گزارش مشکلات روستاهای تحت پوشش را بیان نمایند .
و در ادامه دهیاران ضمن بیان مشکلات روستاهادر مورد اقدامات صورت گرفته مواردی را بیان نمودند
مشکلات آب روستاهای فاقد شبکه (بسک،ملک آباد) و روستاهای تحت نظارت شورا مانند :داراب و عباس آباد ، مشکلات ناشی از کمبود آب روستاهای سیمان و کوه دره تحت نظارت آبفای روستایی از موارد درخواستی دهیاران می باشد .
در ادامه غلامرضا رباط سرپوشی مسئول واحد بهداشت محیط شبکه در مورد بیماریهای منتقله از آب با اولویت التور و باتوجه به هفته اطلاع رسانی بیماریهای زئونوز در مورد تب کریمه کنگو .تب مالت وهاری مطالب آموزشی و اقدامات صورت گرفته در مورد مشکلات آب روستاهای مذکور مطالبی را بیان نمودند .
در پایان باز مهمترین  مصوبات این جلسه می توان به معرفی متخلفین درمورد فاضلاب به دادگاه / شناسایی حیوانات بیماری و اقدام برای اتلاف/ پیگیری در جهت واگذاری آب روستاهای داراب . عباس آباد به آبفای روستایی اشاره کرد.


١٠:٠٤ - پنج شنبه ٢٢ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٦٧٢٠    /    تعداد نمایش : ٤٦١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه