سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

حضور دکترغضنفری و مسئول بهورزی معاونت در جلسه شورای بهورزی شهرستان خوشاب

حضور دکترغضنفری و مسئول بهورزی معاونت در جلسه شورای بهورزی شهرستان خوشاب

 

 

حضور دکترغضنفری و مسئول بهورزی معاونت  در جلسه شورای بهورزی شهرستان خوشاب

 دومین جلسه شورای بهورزی شهرستان در اتاق سرپرست شبکه با حضور معاونت محترم اجرایی معاونت بهداشتی  دکتر غضنفری و  رحیم زاده  مسئول آموزشگاه بهورزی معاونت دراتاق سرپرست شبکه برگزار شد.

این جلسه بعد از تلاوت کلام الله مجید شروع شد که درابتدا دکتر روکی سرپرست شبکه ضمن خیر مقدم خدمت مهمانان مدعو و  همکاران شبکه به بیان اهمیت پژوهش و تحقیق در خانه های بهداشتی پرداختند و با توجه به برنامه های جاری، برنامه عملیاتی آموزشی و تحقیقاتی رادر سال 1393 بیان نمودند.

در ادامه سلطانی مسئول بهورزی شبکه  ضمن تقدیر و تشکر از آقای رباط سرپوشی مسئول قبلی بهورزی شبکه در سال 1391 چکیده ای از فعالیت ها ی واحد بهورزی در سال 1392 به قرار ذیل بیان کردند.

  • تهیه پوشه بازآموزی بهورزان و همچنین تهیه شناسنامه الکترونیکی بهورزان در سال 1392
  • برگزاری 2 دوره جامع بهورزی در سال 1392
  • برگزاری بازدید های ستادی از خانه های بهداشت تابع

 و در ادامه جلسه  آقای رحیم زاده _ مسئول آموزشگاه بهورزی از آقای دکتر روکی سرپرست شبکه و  مسئول بهورزی شبکه  و همکاران شاغل در شبکه بهداشت و درمان خوشاب در خصوص بروز بودن اطلاعات آموزشی بهورزان و همچنین تسریع در جواب مکاتبات ادارای تقدیر و تشکر نمودند ، ایشان همچنین نیاز  اهمیت وتوجه به فرآیند کار  تا به محصول کار بهورز در خانه های بهداشتی در پایش های ستادی یاد آمور شدند .

همچنین  دکتر غنضنفری معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه ازسرپرستی و همکاران شبکه بهداشت و درمان خوشاب به دلیل همت و تلاش مسئولین و همکاران شبکه خوشاب به جهت ارتقا سطح بهداشتی شهرستان تقدیر و تشکر نمودند.

  معاون اجرایی معاونت بهداشتی در ادامه اظهار نمودند که در عرضه سلامت و در جلسات شورای بهورزی کلیه همکاران شرکت کننده در جلسه باید با دیدگاهی متفاوت، و از دیدگاه مدیریت شرکت نمایند تا بتوانند همسو با شعاربهداشتی جهانی بندیشیم  و منطقه ای  عمل کنیم  حرکت نماییم

 در پایان جلسه  کرابی مسئول گسترش شبکه و  کلیه نمایندگان محترم بهورزی مراکز به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود پرداختند.

   

 

 

 


١١:٠٦ - يکشنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٢    /    شماره : ٣٤٣    /    تعداد نمایش : ١٤٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه