چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب

افتتاح پروژه عمرانی ساخت دیوارکشی و فضا سازی خانه بهداشت روستای بلقان آباد با مشارکت خیرین سلامت

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب / ساخت دیوارکشی و فضا سازی خانه بهداشت بلقان آباد به مناسبت ایام ا... دهه فجر با حضور معاون فرماندار خوشاب و مسئولین ادارات افتتاح شد .
درابتدا ترکمنی دهیار روستای بلقان آباد با اشاره به ارائه عملکرد خیرین در این روستا و حضور خیرین در همه ی عرصه ها خاطرنشان کرد در پایان از زحمات خیرین سلامت و گروه جهادی روستا تشکر و قدردانی نمودند.
در ادامه سلطانیان معاون فرمانداری شهرستان خوشاب نیز از زحمات ریاست شبکه بهداشت ودرمان و خیرین سلامت روستای بلقان آباد تقدیر و تشکر نمود ./
در پایان خانم دکتر غفاری راد رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب ضمن تقدیر از حمایت های خیرین سلامت و گروه جهادی شهید شوشتری روستای بلقان آباد ،در خصوص افتتاح این پروژه گفت : عملیات عمرانی دیوارکشی با جنبش خیرین سلامت و تلاش گروه جهادی آغاز که هزینه دیوارکشی بالغ بر 20 میلیون تومان بوده وی بهره برداری از این پروژه را در راستای طرح تحول نظام سلامت دانست و افزود: از دیگر برنامه های قابل افتتاح در این دهه واحد نمونه گیری دیوانگاه ،خانه های بهداشت دیوانگاه و نوروزی و وازمایشگاه نوده انقلاب میتوان نام برد.
در پایان مراسم افتتاح توسط مسئولین محترم شهرستان به موجب خدمت خالصانه و صادقانه ،گروه جهادی مردمی روستای بلقان آباد مورد تقدیر قرار گرفت./200سلطانی


٢٣:١٢ - دوشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٧٩٢٣    /    تعداد نمایش : ٩٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه