چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب

پیشگامی خیرین سلامت رباطجز در سطح شهرستان

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب: همزمان با ولادت کریمه اهل بیت حضرت زینب سلام ا... علیها شبکه بهداشت خوشاب اقدام به برگزاری نشست صمیمانه با خیرین سلامت حوزه بهداشت نمود. در این جلسه که در دهیاری روستای رباطجز برگزار شد پیرامون مسائل و مشکلات بهداشتی منطقه بحث و گفتگو کردند.
در این جلسه همزمان با گزارش عملکرد خیرین و مسئولین و مشکلات حوزه سلامت روستای رباطجز شروع شد و درادامه دکتر غفاری راد رئیس شبکه ضمن یادآوری و تشکر از زحمات کلیه خیرین سلامت که از سال های گذشته منشأ خدمات سلامت در شهرستان بوده اند گفت : خیرین سلامت پشتوانه مردمی ها در حوزه سلامت هستند و با توجه به این امر که وزرات بهداشت ودرمان متولی 25درصد از سلامت جامعه می باشد 75 درصد مابقی با کمک ادارات ،سازمانهای مردم نهاد و مشارکت مردمی می باشد که این نکته فقط با کمک مشارکت مردمی قابل رسیدن است.
در ادامه این جلسه با بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خیرین سلامت ادامه یافت. و مقرر گردید خیرین محترم سلامت تجهیز واحد دندانپزشکی و رنگ آمیزی مرکز خدمات جامع سلامت رباط جز ؛ دیوارکشی خانه بهداشت رباط جز 2 و خوشاب انجام گردد .سلطانی200


٢٣:٢٣ - دوشنبه ٢ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٧٨٣٦    /    تعداد نمایش : ٥٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه