شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

در کمیته روابط عمومی های شهرستان خوشاب صورت گرفت

تقدیر از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان توسط فرماندار شهرستان خوشاب

اولین جلسه فصلی کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرستان خوشاب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه یهداشت ودرمان خوشاب ، اولین کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی ادارات شهرستان خوشاب با بر گزاری مراسم زیارت عاشورا با حضور فرماندار شهرستان بخش دار مرکزی ، امام جمعه موقت شهرستان و روابط عمومی های ادارات در شبکه بهداشت و درمان خوشاب برگزار شد .
دکتر غفاری : تعامل ارتباطی در ادارات کمک کننده ارائه خدمات و معرفی خدمات می باشد

در ابتدا دکتر غفاری راد سرپرست شبکه بهداشت ودرمان خوشاب ضمن عرض خیر مقدم درخصوص بهبود وضعیت فعلی خدمات سلامت روان و ارتقای سواد سلامت روان گروه های مختلف جامعه و سرمایه گزاری در عوامل خطر سلامت روان است که کاهش آسیب های اجتماعی را در بر دارد و این مستلزم هماهنگی و اطلاع رسانی بیشتر بین بخشی دستگاه های شهرستان جهت بالا بردن سلامت روانی مردم می باشد.
مهندس ابارشی فرماند شهرستان خوشاب : روابط عمومی تحلیل گر در سازمانها باید تقویت گردد

در ادامه مهندس ابارشی فرماندار شهرستان خوشاب  در این جلسه با اشاره به نقش موثر  روابط عمومی ها  در سازمان ها اظهار داشت :  روابط عمومی‌ها بازوی یک دستگاه می باشد نقش مهم و بسزایی در حضور و مشارکت آگاهانه مردم دارند.

وی خاطر نشان کرد :روابط عمومی یک تشکیل سازمانی است که روابط عمومی ها با سه رویکرد ایفای نقش می کنند روابط عمومی توجیه گر، روابط عمومی تبیین گر-روابط عمومی تحلیل گر که خوب است روابط عموی تحلیل گر را تقویت و اجرا کنیم که رضایت مردم و دولت را از آن دستگاه در بر دارد .
وی افزود: زمینه‌سازی برای مشارکت و استفاده بهینه از ظرفیت‌های عظیم روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها در راستای اهداف یک دستگاه و شهرستان هدف محوری این کمیته است.
در ادامه جلسه مسئولین روابط عمومی های ادارات شهرستان، به معرفی و پیشنهادات خود در جهت بهبود وضعیت اطلاع رسانی در شهرستان و افزایش ارتباط با مردم بیان کردند

تقدیر از روابط عمومی برتر شهرستان 
در پایان از طرف فرماندار شهرستان خوشاب از روابط عمومی برتر ادارات شهرستان خوشاب  آقای حسین سلطانی از شبکه بهداشت و درمان خوشاب تقدیر و تشکر شد./


١٧:١٠ - پنج شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٧٢١٥    /    تعداد نمایش : ١١٥١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه