پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ، روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب ، کرونا ویروس
ضدعفونی كردن معابر شهرستان‌ خوشاب

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب : در راستای مقابله با ویروس کرونا  ، و به منظور تامین سلامت شهروندان، مبلمان شهری، تجهیزات ورزشی و وسایل بازی پارک‌های سطح شهر سلطان اباد و سرویس های بهداشتی عمومی توسط عوامل خدمات شهری شهرداری سلطان آباد ضدعفونی گردید.

دکتر مرضیه احمدی رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب :ضمن تشکر از زحمات شهرداری محترم سلطان آباد ومشکان از ضدعفونی شهر سلطان آباد به‌همت شهرداری و با نظارت کارشناسان بهداشت این شهرستان خبر داد و گفت: علاوه بر این‌ها عملیات شست‌و‌شو و گندزدایی خیابان‌ها و معابر شهری برای پیشگیری از ویروس کرونا در شهر مشکان نیز اجرایی شده است.

وی اظهار كرد: محدود کردن تردد شهروندان در مسیرهای شهری وبین شهری و خودداری از تجمع در مکان های شلوغ  در این شرایط  ضروری است.

دکتر احمدی در ادامه افزود : برنامه‌های جامع آموزشی شبکه بهداشت و درمان خوشاب با تاکید بر آگاه‌سازی و آموزش عموم مردم ادامه دارد.
و در نشست‌های مختلف درون و برون بخشی با کارشناسان ستادی و مسئولان ادارات شهرستان، مناسب‌ترین راه‌ها برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا با تاکید بر رعایت بهداشت فردی آموزش داده شد.

شایان ذکر است در ادامه دکتر احمدی اضافه کرد: همزمان با برگزاری دوره‌های آموزشی در سطح شهر و روستاهای شهرستان خوشاب، کارشناسان شبکه ومراکز بهداشت  نیز با حضور در جمع کارکنان ادارات و سازمان‌ها، کارگاه های صنعتی وکشاورزی راه‌های پیشگیری و کنترل کرونا را به آنان اموزش دادند

گفتنی است ایشان همچنین از تلاش وهمکاری  مسئولین، ادارات وهمه  مردم شهرستان وهمچنین  پرسنل بهداشتی درمانی در راستای کنترل ویروس کرونا تشکر کردند١٣:٣٠ - جمعه ١٦ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ١١٥٠٦    /    تعداد نمایش : ٣٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه