سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزشی برای کارکنان شرکت برق خوشاب

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب:کارگاه آموزشی با عناوین شناسایی عوامل زیان آور محیط کار، کمک های اولیه و ایمنی حریق توسط واحد بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت و درمان خوشاب برای کارکنان شرکت برق شهرستان خوشاب  در سالن اجتماعات شبکه برگزار شد.

علیرضا لندرانی کارشناس مسئول واحد مهندسی بهداشت حرفه ای ضمن خوش آمدگویی به کارکنان شرکت برق خوشاب و تاکید بر استمرار این جلسات به تشریح عوامل زیان آور محیط کار از جمله عوامل فیزیکی،شیمیایی،بیولوژیکی، سایکولوژی و ارگونومی پرداخت.

شایان ذکر است در ادامه اسماعیل ملایجردی از پرسنل فوریت های پزشکی در خصوص کمک های اولیه از جمله احیای قلبی ریوی،اقدامات بعد از سوختگی و کمک به مصدومان برق گرفتگی آموزش دادند.

لازم به ذکر است در ادامه حسن مومنی کارشناس بهداشت حرفه ای در رابطه با ایمنی حریق، انواع خاموش کننده های دستی از جمله پودری  و  CO2و بازرسی از خاموش کننده های دستی توضیحات کاملی ارائه دادند

گفتنی است پیش آزمون و پس آزمون برای کارکنان  برگزار و در پایان به صورت عملی استفاده از خاموش کننده ها توسط کارشناس بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت برای کارکنان شرکت برق آموزش داده شد


 


١٢:٣٢ - پنج شنبه ٥ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١١١٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه