چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

مهر، ماه آغاز بهره گیری علوم همراه کسب معرفت

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب ، در این پیام آمده است:

 

 


«ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُون»

قسم به قلم و آنچه می نویسد و سپاس صاحب آنرا که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود.

بسیار خرسند هستم که سال تحصیلی جدید با شور و شوق وصف ناپذیری دانشجویان و دانش آموزان جهت تحصیل علم و معرفت در شرف باز گشایی هست و این امر بارقه امیدی برای داشتن ایرانی آباد هست.

تردیدی نیست که سازندگی کشور باید به دست جوانانی صورت گیرد که آرمانی عدالت خواه، ظلم ستیز، سختکوش، انقلابی و دشمن استکبار و متعهد باشند و این میسر نمی گردد مگر با جزم و اراده پولادین دانشجویان عزیز که آینده سازان کشور هستند. لذا بر همه  دانش آموزان ودانشجویان توصیه می کنم جهت پیشرفت  ایران عزیز  با بهره گیری از علوم روز دنیا به همراه  کسب معرفت، شبانه روز تلاش کنند و همانگونه که ایران سرافراز، هم اینک به درجات رفیع علم در دنیا دست یافته است این راه پر افتخار را ادامه داده در جهت عظمت ایران اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکنند.

امید است به فضل الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) در سال جدید تحصیلی در جهت تهذیب، خود سازی، علم اندوزی تلاش مضاعف نموده و همدل و متحد در آینده گنجینه ایی از گوهرهای کم نظیر علم و معرفت برای پیشرفت کشور باشید.

دکتر مرضیه احمدی

رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب

 


١٠:٥٩ - يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٧٤٩    /    تعداد نمایش : ١٧٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه