آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 115024
 بازدید امروز : 6439
 کل بازدید : 38499848
 بازدیدکنندگان آنلاين : 27
 زمان بازدید : 0.2630
 • دیدار ریاست شبکه بهداشت و بیمارستان ولی عصر(عج) با سرپرست جدیدفرمانداری شهرستان جغتای
  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ دکتر روستازاده ریاست شبکه بهداشت و درمان و علی شاهی سرپرست بیمارستان ولی عصر(عج) با سرپرست جدید فرماندار شهرستان جغتای، در روز شنبه سیزده هم مردادماه نود و هفت، دیدار نمودند.

 • راه اندازی درمانگاه دیابت در بیمارستان ولی عصر (عج) جغتای
  سرپرست بیمارستان ولی عصر (عج) جغتای از راه اندازی درمانگاه دیابت در بیمارستان این شهر خبر داد.

 • پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران به مدیران پرستاری اعطاء شد
  هدف از صدور پروانه صلاحیت حرفه ای،حفظ حقوق مردم و ارائه مراقبت های پرستاری با کیفیت به بیماران و مددجویان در بالین و در سطح جامعه می باشد.

 • کارگاه آموزشی تغذیه با شیر مادر در بیمارستان ولیعصر(عج) جغتای برگزار گردید.
  سلامت کودکان از شاخص های بسیار مهم بهداشتی برای هر جامعه می باشد و بی تردید در نخستین گام های مراقبت از کودکان باید به اساسی ترین نیاز آنها، یعنی تغذیه مناسب توجه نمود.

 • کارگاه آموزشی مراقبت های پرستاری در بخش مراقبت ویژه( ICU) در بیمارستان جغتای برگزار گردید.
  پرستاران بخش‌های ویژه؛ خود نیز باید ویژه باشند و حتی احساسات ویژه نیز داشته باشند. به این صورت که با مراجعه بیمار، به تنفس وی، شیوه حرف زدن بیمار، رنگ پوست وی و مسائلی از این دست توجه کنند و نه فقط ببینند و بشنوند، بلکه نگاه کنند و گوش دهند.

اخبار > کارگاه آموزشی مدیریت استرس دربیمارستان ولی عصر(عج)برگزارشد.


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه آموزشی مدیریت استرس دربیمارستان ولی عصر(عج)برگزارشد.

  روابط عمومی بیمارستان ولی عصر(عج)جغتای/ با حضور پرسنل بیمارستان کارگاه مدیریت استرس، در تاریخ نهم خرداد ماه 1397درمحل سالن اجتماعات  برگزار گردید.

   علی النقی معینی دکترای علوم تربیتی و مدرس کارگاه مباحثی در مورد اهميت مدیریت استرس در تمامی عرصه ها، محل کار و زندگی همه ی ما در زندگی با فشارهای زیاد، استرس های خیلی شدید یا فشارهایی که بد کنترل می شوند، و می توانند ما را مضطرب سازند، سلامتی مان را به خطر اندازند و از کارآمدی مان بکاهند، و اگر بتوانیم فشار را به اندازه ی کافی کنترل کنیم، می تواند ما را برانگیزد. فشارهای خوب کنترل شده می توانند ما را قوی تر سازند و عمل کردمان را افزایش دهند. امروزه مقدار کمی از استرس لازم است،و این مسأله بر موفقیت ما، در خانه و محل کار، می افزاید مطالبی را بیان نمودند. در ادامه در زمینه تعریف استرس، دلایل آن، اثرات این استرس، مدیریت استرس در محل کار و خانواده و ..مباحثی را ارائه دادند.

   سپس در ادامه کارگاه اندازه گیری استرس پرسنل توسط فرم‌های مربوطه انجام شد و آموزش‌های لازم در زمینه مدیریت استرس را فرا گرفتند و در پایان از حضور همکاران تقدیر به عمل آمد.١٣:٤١ - چهارشنبه ٩ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٨٤٢٧    /    تعداد نمایش : ١٠٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اوقات شرعی