• بازدید نماینده سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان از میز خدمت
  نماینده محترم سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی از استقرار میزخدمت حضوری و الکترونیکی در مرکز آموزشی درمانی مبینی بازدید کرد

 • بازدید ارزیاب اعتباربخشی آموزش پزشکی عمومی از مرکزآموزشی درمانی شهیدان مبینی
  دکتر تنابنده ارزیاب اعتباربخشی آموزش پزشکی عمومی از مرکز آموزشی درمانی شهیدان مبینی بازدید کرد

 • بازدید معاون وزیر بهداشت از بیمارستان شهیدان مبینی
  معاون وزیر بهداشت از بیمارستان شهیدان مبینی بازدید کرد

 • کارشناسان اعتباربخشی معاونت درمان از مرکز آموزشی درمانی مبینی بازدید کردند
  بازدید کارشناسان اعتباربخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از بیمارستان شهیدان مبینی

 • تولد نخستین نوزاد سال جدید در مرکز آموزشی درمانی شهیدان مبینی
  مسئول بلوک زایمان در گفتگو با روابط عمومی بیمارستان گفت :نخستین نوزاد متولد شده مرکز آموزشی درمانی شهیدان مبینی درسال 98 ،دختر بچه ای است که باشروع سال نو در این بیمارستان دیده به جهان گشود.

اخبار > برگزاری نخستین آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خبرداد؛

برگزاری نخستین آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی سبزواراز برگزاری نخستین آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران دربهمن ماه سال جاری خبرداد.

وبدا سبزوار/ مجتبی لعل ضمن اعلام خبر فوق در گفتگو با خبرنگاروبدا اظهار کرد: با هدف تایید صلاحیت شاغلین حرفه پرستاری، نخستین آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران 17بهمن ماه سال جاری همزمان با سراسر کشوردرمشهد برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این آزمون درحال حاضر فقط برای پرستاران برگزار می‌شود،افزود: کلیه فارغ التحصیلان پرستاری سال 96 به بعد، افرادی که به تازگی فارغ التحصیل شده اند وافرادی که معاف از طرح هستند می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

مدیر پرستاری دانشگاه اضافه کرد: این آزمون نیز شامل نیروهای طرحی می شود و مشروط به داشتن گواهی پایان طرح، کارت پایان خدمت نمی باشد و با ارایه حکم کارگزینی یا گواهی موقت فارغ التحصیلی می توانند در آزمون ثبت نام کنند.

لعل ادامه داد:همچنین متقاضیان تاسیس مراکزخدمات پرستاری در منزل،افراد متقاضی پست مدیریتی و اشتغال در خارج از کشوروکلیه ی پرستارانی که ساعت آموزش مداوم آنها کمتر از 230ساعت یا 125 امتیاز می باشد باید در این آزمون شرکت نمایند.

وی بیان داشت: اعضای هیات علمی پرستاری می توانند از سه طریق؛ارتقای سالانه، کسب امتیاز بازآموزی یا شرکت در آزمون صلاحیت حرفه ای، پروانه صلاحیت حرفه ای دریافت کنند.

مجتبی لعل با اشاره به تاریخ ثبت نام و ارسال مدارک،گفت: داوطلبان می توانند از سوم لغایت 13 آذر ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش با ارسال مدارک و تکمیل فرم ثبت نام  جهت شرکت در آزمون نام نویسی نمایند.

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی سبزواربا اشاره به تاریخ ویرایش مدارک از یکم الی 4 دی ماه سال جاری،خاطرنشان کرد:متقاضیان می توانندجهت اطلاعات بیشتر به دفترچه آزمون در سایت دانشگاه مراجعه و در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره 44011030 تماس حاصل فرمایند.

گفتنی است؛صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران و گروه های مرتبط در سال 1395 آغاز ومدركي است كه صلاحيت فرد را براي انجام خدمات پرستاري نشان مي‌دهد و از ورود افراد فاقد صلاحيت به حرفه پرستاري جلوگيري مي‌كند.دانلود فايل : دفترچه نهایی صلاحیت حرفه ای.pdf ( 239KB )


١٤:٣٣ - چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١١٠٥٩    /    تعداد نمایش : ٧٥٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: