• بازدید ارزیاب اعتباربخشی آموزش پزشکی عمومی از مرکزآموزشی درمانی شهیدان مبینی
  دکتر تنابنده ارزیاب اعتباربخشی آموزش پزشکی عمومی از مرکز آموزشی درمانی شهیدان مبینی بازدید کرد

 • بازدید معاون وزیر بهداشت از بیمارستان شهیدان مبینی
  معاون وزیر بهداشت از بیمارستان شهیدان مبینی بازدید کرد

 • کارشناسان اعتباربخشی معاونت درمان از مرکز آموزشی درمانی مبینی بازدید کردند
  بازدید کارشناسان اعتباربخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از بیمارستان شهیدان مبینی

 • تولد نخستین نوزاد سال جدید در مرکز آموزشی درمانی شهیدان مبینی
  مسئول بلوک زایمان در گفتگو با روابط عمومی بیمارستان گفت :نخستین نوزاد متولد شده مرکز آموزشی درمانی شهیدان مبینی درسال 98 ،دختر بچه ای است که باشروع سال نو در این بیمارستان دیده به جهان گشود.

 • تقدیر ریاست محترم دانشگاه ، فرماندار محترم سبزوار و نماینده محترم مجلس از کلیه پرستاران بیمارستان شهیدان مبینی
  به مناسبت روز پرستار ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر مسلم به همراه فرماندار محترم ونماینده محترم مجلس جناب آقای سبحانی و هیات همراه با اهدای گل از پرستاران بیمارستان شهیدان مبینی تقدیر به عمل آوردند .

اخبار > سامانه تبادل الکترونیکی اسناد بیمارستانی راه اندازی شد


  چاپ        ارسال به دوست

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

سامانه تبادل الکترونیکی اسناد بیمارستانی راه اندازی شد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: سامانه تبادل الکترونیکی اسناد بیمارستانی درتمامی بیمارستان های تابعه این دانشگاه راه اندازی شد.

به گزارش وبدا /  دکتر محمد نعمت شاهی صبح امروز سه شنبه پنجم شهریور ماه در گفتکو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: در راستای اجرای پروژه های نوین الکترونیکی و با هدف مدیریت منابع و تسریع درارائه خدمات سامانه تبادل الکترونیکی اسناد بیمارستانی در بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار راه اندازی شد.

وی با بیان اینکه در این سامانه اسناد به صورت الکترونیکی به سازمان بیمه ارسال می گردد،افزود:تا قبل از اجرایی شدن این سامانه جهت رسیدگی و ارسال پرونده ها به سازمان بیمه حداقل45 روز زمان لازم بود سپس کارشناسان مستقر در بیمارستان طی یک ماه اسناد را بررسی و در صورت تکمیل به سازمان بیمه ارسال می کردند.

دکتر نعمت شاهی ادامه داد: اجرای این طرح که با همکاری واحد آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه شکل گرفت،باعث شد تا با مدیریت منابع و شفافیت در بررسی و رسیدگی خدمات ارائه شده به بیمه شدگان اعمال قوانین بیمه به صورت مکانیزه انجام گردد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوارخاطر نشان کرد: اجرای پروژه های نوین الکترونیکی ضمن صرفه جویی در کاغذ و جلوگیری از هدر رفت منابع مالی سبب تسریع در مراحل کارشناسی،پرداخت هزینه های بیمارستانی و الکترونیکی و در نهایت ارائه خدمات مطلوب به بیماران می شود.

 


١٠:١٠ - سه شنبه ٥ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٦١١    /    تعداد نمایش : ٣٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: