چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، معاونت بهداشتی، صدور کارت بهداشت
صدور 11 هزار و 291 کارت بهداشت در سال 1398

روابط عمومی معاونت بهداشتی / دکتر فاطمه نوده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: با توجه به اهمیت غربالگری بیماری های واگیر دار روده ای وانگلی در شاغلین مراکز تهیه وتوزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در سال 1398، تعداد 11 هزار و 291 مورد کارت بهداشت در حوزه معاونت بهداشتی دانشگاه صادر شده است.

وی افزود: با توجه به تشدید نظارت ها وکنترل های بهداشتی چه در ساعات اداری، چه غیر اداری و ایام تعطیل توسط بازرسان بهداشت محیط از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی تحت پوشش دانشگاه در سال 98 و پیگیری های انجام شده از مجموع کل کارت های بهداشت صادر شده تعداد 4296 مورد صدور و تعداد6995 مورد تمدید کارت بهداشت بوده است.

دکتر نوده گفت: شاغلینی که نسبت به دریافت کارت بهداشت اقدام ننمایند برابر قانون اصلاح ماده 13 با آنها برخورد قانونی لازم صورت می گیرد.

معاون بهداشتی دانشگاه در پایان ضمن تشکر از کلیه همشهریان که در این روزهای سخت با رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا ویرویس کمک کننده حوزه سلامت بودند افزود: شهروندان در صورت مشاهده  هر گونه تخلف بهداشتی موارد را با سامانه 190 (سامانه ارتباطی مردمی وزارت بهداشت ) جهت پیگیری تا حصول نتیجه در میان بگذارند. 


١٥:٠٤ - يکشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١١٧٨١    /    تعداد نمایش : ٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: