چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت آموزشی؛

طی مراسمی از بازنشسته دانشکده بهداشت تقدیر و تشکر بعمل آمد

 

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، در ابتدای آیین تکریم دکتر احمد اله آبادی رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن تقدیر از حضور معاون آموزشی، مدیر آموزش و سایر همکاران معاونت آموزشی و دانشکده بهداشت اظهار کرد: این مراسم یکی از دلپذیرترین مراسم هایی است که در آن شرکت نموده ایم زیرا این جلسه غیر رسمی با علاقه و اهتمام همکاران در جهت تکریم یکی از بازنشستگان دانشکده بهداشت به صورت داوطلبانه و خودجوش انجام شده است.

 دکتر عقیل اله کیخسروی معاون آموزشی دانشگاه با بیان اینکه بازنشستگان مجموعه دین بزرگی بر گردن همه ما دارند، خاطرنشان کرد: بازنشستگی آغازی از یک مرحله زندگی است که می توان با برنامه ریزی از آن نهایت بهره را برد و همچنین بر تکریم و بهره گیری از تجارب و مهارت بازنشستگان در کلیه امور تاکید کرد.

 ایشان خاطر نشان کرد: ضمن تقدیر از خدمات ارزنده مهندس حمید کریمی و خدمت صادقانه و درخشان 30 ساله ایشان در دانشگاه علوم پزشکی و تقدیر از بانیان این آیین تجلیل تقدیر و تشکر خود و سایر همکاران معاونت آموزشی و دانشکده بهداشت را یادآور شد.

 در پایان کلیه همکاران دانشکده بهداشت و معاونت آموزشی، از خدمات این بازنشسته محترم تقدیر و تشکر و برای وی سلامتی و موفقیت مسئلت نمودند.

 

 

 


١٣:٥٨ - چهارشنبه ١٣ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١١٠٩١    /    تعداد نمایش : ١٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: