اخبار > برگزاری جلسه هم اندیشی اجرای تفاهم نامه همکاری با ادارات و سازمان ها


  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، معاونت بهداشتی، جلسه هم اندیشی، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، تفاهم نامه
برگزاری جلسه هم اندیشی اجرای تفاهم نامه همکاری با ادارات و سازمان ها

 

جلسه هم اندیشی اجرای تفاهم نامه همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره ورزش و جوانان با حضور معاون بهداشتی و نمایندگان  ادارات مذکور در سالن اجتماعات معاونت بهداشتی  برگزار شد.

دکتر فاطمه نوده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در ابتدای جلسه شهادت سردار غیور اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

معاون بهداشتی ضمن ابراز خرسندی از مشارکت ادارات و سازمان ها در برنامه های سلامت اظهار داشت: با هم اندیشی و همفکری کارشناسان معاونت بهداشتی و ادارات، تفاهم نامه های وزارتی بر اساس وضعیت موجود و استفاده از پتانسیل ها ی طرفین، بومی سازی شود که قابلیت اجرایی و دسترسی به اهداف افزایش یابد.

 در ادامه دکتر نور افشار مسئول واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی گفت: با توجه به روند رو به رشد بیماری های مزمن و غیر واگیر از جمله فشارخون، دیابت، سرطان ها و.... کنترل این بیماریها نیازمند عزم جدی و مشارکت تمامی ارگان ها و سازمان ها و آحاد جامعه است.

دکتر نورافشار با بیان اینکه اصلاح سبک زندگی ( افزایش فعالیت بدنی، تغذیه سالم، عدم مصرف دخانیات و کاهش استرس ) از عوامل اصلی در پیشگیری، کنترل و مراقبت از بیماری های غیر واگیر است، بیان کرد: کارشناسان معاونت بهداشتی آمادگی لازم جهت برگزاری کلاس های آموزشی در ادارات برای گروه های هدف ( پرسنل و خانواده های کارمندان) را دارند.  

محمدتقی صانعی معاون کمیته امداد امام خمینی (ره) از همکاری خوب معاونت بهداشتی در سال های گذشته با این اداره در برگزاری جلسات آموزشی جهت کارکنان و مددجویان تشکر کرد و گفت: این اداره کماکان و بیش از گذشته در برنامه های بهداشتی و سلامت محور مشارکت و همکاری خواهد داشت.

سیروس اجنوردی نماینده اداره ورزش و جوانان ضمن تشکر از برگزاری جلسات هم اندیشی و ضرورت پیگیری اجرای مصوبات  اظهار امیدواری کرد برنامه های ورزش های همگانی از جمله پیاده روی، دوچرخه سواری، کوهپیمایی و... با مشارکت و حضور کارمندان معاونت بهداشتی توسعه یابد.

 


١٤:٢٢ - چهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١١٢٨٨    /    تعداد نمایش : ٣٨٥


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: