اخبار > دیدار رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی با ریاست شبکه بهداشت و درمان جغتای


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی با ریاست شبکه بهداشت و درمان جغتای

   مهندس قربانی رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان جغتای با حضور در دفتر مهندس حسین زرقانی سرپرست شبک بهداشت و درمان با وی دیدار کرد.

   روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/  در این دیدار مهندس زرقانی ضمن خیرمقدم با تبریک هفته وحدت و ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع)، در مورد اهمیت و نقش حیاتی آب در زندگی موجودات بویژه انسان ها تأکید وگفت: همکاری شبکه  بهداشت و اداره آب در مورد تأمین آب شرب سالم یکی از ضروریات امروزه است، و بر همین اساس همکاران شبکه (بهورزان) هر روزه اندازه گیری کلر آب را داشته و در صورت پایین بودن میزان کلر باقی مانده و ترکیدگی شبکه آبرسانی در روستاهای تحت پوشش سریعاً آن را به شبکه بهداشت و اداره آب گزارش می نمایند.

   وی در ادامه افزود؛ رفع ترکیدگی های شبکه آبرسانی به صورت فوری در پیشگیری از بروز بیماریها بسیار مهم، و جهت رفع این مشکل با همکاری و تعامل بسیار نزدیک بین دو اداره می توان بسیاری از مشکلات بهداشتی حوزه آب را برطرف تا مردم به آب سالم و بهداشتی دسترسی داشته باشند.

   در این دیدار مهندس قربانی رئیس اداره آب و فاضلاب با تقدیر از همکاری مدیر شبکه بهداشت، کمیته ایمنی آب را بیان، و هر دو مدیر اداره بر همکاری و تعامل بسیار نزدیک با یکدیگر در جهت رفع مشکلات بهداشتی واقعه در حوزه آبرسانی تأکید کردند.

   گفتنی است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن پنج مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.


١٣:٢٠ - چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٩٩٤    /    تعداد نمایش : ٢١٨


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: